Wiemy wszyscy doskonale, jak jest. Publiczna służba zdrowia kuleje, trudno często dostać się do lekarza internisty w krótkim terminie, nie mówiąc już o specjaliście, czy realizacji zabiegów. Tu terminy liczy się w miesiącach. Z drugiej strony- mamy do wyboru gabinety prywatne, gdzie koszt wizyty, to kwota 100-200 zł, w zależnosci od rodzaju wizyty i dodatkowych badań. Pytanie, kogo na to stać? W swojej pracy zajmuję się między innymi odszkodowaniami i walką z nieuczciwymi firmami ubezpieczeniowymi. Do zainteresowania się tematyką abonamentowej opieki medycznej skłoniła mnie historia jednego z moich klientów.

Pan Janusz, mężczyzna w średnim wieku, uległ wypadkowi komunikacyjnemu w wyniku czego doznał trwałego uszczerbku na zdrowiu. Oprócz tego, że toczył boje o wypłatę odszkodowania, to jeszcze musiał odczekać swoje u państwowych lekarzy. Prywatne zabiegi i dojście do zdrowia sporo go kosztowało. Zacząłem się zastanawiać, czy jest jakaś alternatywa dla usług medycznych- i znalazłem ją.

Abonamentowe pakiety medyczne, takie jak np. te oferowane przez SIGNUM, to doskonałe i niedrogie rozwiązanie dla pracowników firm, które nie oferują zakładowej opieki medycznej. Już od niespełna 50 zł miesięcznie każdy z pracowników może mieć szybki i łatwy dostęp do lekarza pierwszego kontaktu i specjalisty. Dostęp do opieki zdrowotnej w ponad 1000 placówkach medycznych w całej Polsce, w tym dostęp do specjalistów, internistów, infolinia medyczna jest czynna 7 dni w tygodniu , całą dobę. Na wizytę umawiamy się przez telefon, na wybrany dzień i godzinę, przy czym termin oczekiwania jest bardzo krótki, do lekarzy specjastów, bez skierowania do pięciu dni. Posiadacze karty SIGNUM są pod opieką wysokiej klasy, sprawdzonych specjalistów (kardiolog, reumatolog, okulista,neurochirurg i inni), mają dostęp do zabiegów chirurgicznych i badań krwi. Zamiast problemów z dostępem do badań, zabiegów, uzyska się dostęp do nowoczesnego sprzętu. Oferta jest bardzo róznorodna i zawiera kilka pakietów medycznych: od popularnego pomarańczowego, do pakietu platynowego, dla wymagającego i ekskluzywnego klienta. Zatem warto rozważyć, czy za niewielką miesięczną opłatę spać spokojnie, w przypadku nagłej choroby. Abonamenty można kupić tutaj .
Niech historia pana Jana będzie dla nas przestrogą. Ale abonamentowa opieka zdrowotna pozwala też na dodatkowy dochód, od stu do kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie. Jak? Poprzez budowanie własnych struktur sprzedażowych i pozyskiwanie osób zainteresowanych pakietami medycznymi. Osoby, które poszukują dodatkowego źródła dochodu, są energiczne i nastawione na rozwój, powinny zainteresować się taką możliwością. Skoro można zaoferować dobrą i pomocną ludziom usługę i do tego na tym zarobić- to dlaczego nie?
W razie pytań jestem do Państwa dyspozycji pod nr tel 668 791 240


Krzysztof Gromaszek


www.krzysztofgromaszek.pl

 

 

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u