Wiemy wszyscy doskonale, jak jest. Publiczna służba zdrowia kuleje, trudno często dostać się do lekarza internisty w krótkim terminie, nie mówiąc już o specjaliście, czy realizacji zabiegów. Tu terminy liczy się w miesiącach. Z drugiej strony- mamy do wyboru gabinety prywatne, gdzie koszt wizyty, to kwota 100-200 zł, w zależnosci od rodzaju wizyty i dodatkowych badań. Pytanie, kogo na to stać? W swojej pracy zajmuję się między innymi odszkodowaniami i walką z nieuczciwymi firmami ubezpieczeniowymi. Do zainteresowania się tematyką abonamentowej opieki medycznej skłoniła mnie historia jednego z moich klientów.

Pan Janusz, mężczyzna w średnim wieku, uległ wypadkowi komunikacyjnemu w wyniku czego doznał trwałego uszczerbku na zdrowiu. Oprócz tego, że toczył boje o wypłatę odszkodowania, to jeszcze musiał odczekać swoje u państwowych lekarzy. Prywatne zabiegi i dojście do zdrowia sporo go kosztowało. Zacząłem się zastanawiać, czy jest jakaś alternatywa dla usług medycznych- i znalazłem ją.

Abonamentowe pakiety medyczne, takie jak np. te oferowane przez SIGNUM, to doskonałe i niedrogie rozwiązanie dla pracowników firm, które nie oferują zakładowej opieki medycznej. Już od niespełna 50 zł miesięcznie każdy z pracowników może mieć szybki i łatwy dostęp do lekarza pierwszego kontaktu i specjalisty. Dostęp do opieki zdrowotnej w ponad 1000 placówkach medycznych w całej Polsce, w tym dostęp do specjalistów, internistów, infolinia medyczna jest czynna 7 dni w tygodniu , całą dobę. Na wizytę umawiamy się przez telefon, na wybrany dzień i godzinę, przy czym termin oczekiwania jest bardzo krótki, do lekarzy specjastów, bez skierowania do pięciu dni. Posiadacze karty SIGNUM są pod opieką wysokiej klasy, sprawdzonych specjalistów (kardiolog, reumatolog, okulista,neurochirurg i inni), mają dostęp do zabiegów chirurgicznych i badań krwi. Zamiast problemów z dostępem do badań, zabiegów, uzyska się dostęp do nowoczesnego sprzętu. Oferta jest bardzo róznorodna i zawiera kilka pakietów medycznych: od popularnego pomarańczowego, do pakietu platynowego, dla wymagającego i ekskluzywnego klienta. Zatem warto rozważyć, czy za niewielką miesięczną opłatę spać spokojnie, w przypadku nagłej choroby. Abonamenty można kupić tutaj .
Niech historia pana Jana będzie dla nas przestrogą. Ale abonamentowa opieka zdrowotna pozwala też na dodatkowy dochód, od stu do kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie. Jak? Poprzez budowanie własnych struktur sprzedażowych i pozyskiwanie osób zainteresowanych pakietami medycznymi. Osoby, które poszukują dodatkowego źródła dochodu, są energiczne i nastawione na rozwój, powinny zainteresować się taką możliwością. Skoro można zaoferować dobrą i pomocną ludziom usługę i do tego na tym zarobić- to dlaczego nie?
W razie pytań jestem do Państwa dyspozycji pod nr tel 668 791 240


Krzysztof Gromaszek


www.krzysztofgromaszek.pl

 

 

Dodaj Temat

 baner balticinfo baterie1

 

upiotra1ab

 

ekosunreklama1ab

 

 

PRAXISreklamalogo

 reklama.e.warzynska

 

 

logo 03baner

 

reklamamchecinski1

 

 baner pokalogo

e.sztorc.banner

 banerunia2

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u