animafun

Darłowskie Centrum Rozwoju i Zabawy to nowopowstała prywatna placówka , której celem jest wszechstronny i kreatywny rozwój dzieci, oraz aktywnie i twórczo spędzony czas. Oferta jest bardzo szeroka , o czym opowie Agnieszka Mielczarek, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej - U nas każde dziecko będzie czuło się jak w domu , gdzie ma zapewnione bezpieczeństwo, opiekę i fajną zabawę .Organizujemy warsztaty i zabawy wspierające rozwój dziecka. za pomocą odpowiednich metod i szerokiej bazy środków dydaktycznych , pomagamy w nauce pisania , czytania i liczenia , dzieci w klasach I - III mogą liczyć na pomoc w przygotowaniu do sprawdzianów, nadrobienie zaległości szkolnych , prac domowych.

Oprócz nauki jest także zabawa, gdyż Edu & Anima Fun posiadaj duży wachlarz atrakcji , skierowany do dzieci , jak i rodziców .- Zapewniamy świetną zabawę podczas przyjęć tj. urodziny , komunie , wesela itp. Na nasze atrakcje składają się m.in. : animator w stroju, malowanie buzi , modelowanie balonów, kącik zabaw plastycznych, dziecięce tatuaże, kolorowe warkoczyki, wata cukrowa, fontanna czekoladowa , wprowadziliśmy także mini disco plus elementy fitness. oraz aktywne słuchanie muzyki klasycznej.- wylicza Wioleta Sominka, certyfikowany animator.

graficzekCzym są zajęcia z kinezjologii edukacyjnej i sensoplastyki ? To nic innego , jak ćwiczenia dla dzieci i dorosłych oparte na wykorzystaniu naturalnego ruchu , wpływają na rozwój różnorodnych systemów koordynacji ruchowo – wzrokowej , ruchowo – słuchowej , orientacji w schemacie własnego ciała i przestrzeni oraz funkcji psychologicznych. Uczestnicy odczuwają zadowolenie, satysfakcję i co najważniejsze relaks. Takie zajęcia możemy prowadzić w pomieszczeniu jak i na świeżym powietrzu.
- Sensoplastyka , natomiast wspiera rozwój interpersonalny – odpowiada Agnieszka Mielczarek , Wpływa także na harmonijny rozwój zmysłów , kreatywność tworzenia . Bazujemy wyłącznie na naturalnych produktach spożywczych , takie masy plastyczne przygotowane przez uczestników aktywizują wszystkie zmysły.
Oferta Edu & Anima Fun zapowiada się więc bardzo atrakcyjnie, tym bardziej że tu honorowana jest Karta Dużej Rodziny. Więcej o ofercie: http://www.animafun.pl/ , https://www.facebook.com/Dar%C5%82owskie-Centrum-Rozwoju-i-Zabawy-352199774950232/timeline
Agnieszka Michalak

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u