animafun

Darłowskie Centrum Rozwoju i Zabawy to nowopowstała prywatna placówka , której celem jest wszechstronny i kreatywny rozwój dzieci, oraz aktywnie i twórczo spędzony czas. Oferta jest bardzo szeroka , o czym opowie Agnieszka Mielczarek, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej - U nas każde dziecko będzie czuło się jak w domu , gdzie ma zapewnione bezpieczeństwo, opiekę i fajną zabawę .Organizujemy warsztaty i zabawy wspierające rozwój dziecka. za pomocą odpowiednich metod i szerokiej bazy środków dydaktycznych , pomagamy w nauce pisania , czytania i liczenia , dzieci w klasach I - III mogą liczyć na pomoc w przygotowaniu do sprawdzianów, nadrobienie zaległości szkolnych , prac domowych.

Oprócz nauki jest także zabawa, gdyż Edu & Anima Fun posiadaj duży wachlarz atrakcji , skierowany do dzieci , jak i rodziców .- Zapewniamy świetną zabawę podczas przyjęć tj. urodziny , komunie , wesela itp. Na nasze atrakcje składają się m.in. : animator w stroju, malowanie buzi , modelowanie balonów, kącik zabaw plastycznych, dziecięce tatuaże, kolorowe warkoczyki, wata cukrowa, fontanna czekoladowa , wprowadziliśmy także mini disco plus elementy fitness. oraz aktywne słuchanie muzyki klasycznej.- wylicza Wioleta Sominka, certyfikowany animator.

graficzekCzym są zajęcia z kinezjologii edukacyjnej i sensoplastyki ? To nic innego , jak ćwiczenia dla dzieci i dorosłych oparte na wykorzystaniu naturalnego ruchu , wpływają na rozwój różnorodnych systemów koordynacji ruchowo – wzrokowej , ruchowo – słuchowej , orientacji w schemacie własnego ciała i przestrzeni oraz funkcji psychologicznych. Uczestnicy odczuwają zadowolenie, satysfakcję i co najważniejsze relaks. Takie zajęcia możemy prowadzić w pomieszczeniu jak i na świeżym powietrzu.
- Sensoplastyka , natomiast wspiera rozwój interpersonalny – odpowiada Agnieszka Mielczarek , Wpływa także na harmonijny rozwój zmysłów , kreatywność tworzenia . Bazujemy wyłącznie na naturalnych produktach spożywczych , takie masy plastyczne przygotowane przez uczestników aktywizują wszystkie zmysły.
Oferta Edu & Anima Fun zapowiada się więc bardzo atrakcyjnie, tym bardziej że tu honorowana jest Karta Dużej Rodziny. Więcej o ofercie: http://www.animafun.pl/ , https://www.facebook.com/Dar%C5%82owskie-Centrum-Rozwoju-i-Zabawy-352199774950232/timeline
Agnieszka Michalak

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u