edytaszuplakJest w Koszalinie wyjątkowe miejsce, gdzie piękno i estetyka łączy się z profesjonalizmem. To Instytut Kosmetologii i Medycyny Este­tycznej DERMALOGICA® który powstał z myślą o osobach dbających o urodę, ale przede wszystkim poszukują­cych zabiegów na światowym poziomie. Każdy, kto odwiedzi gabinet DERMALOGICA®, z pewnością poczuje magię tego miejsca – eleganckie wnętrze, miła obsługa i dobór zabiegów dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań. Służymy pomocą już od wielu lat. Jesteśmy jedynym au­toryzowanym gabine­tem DERMALOGICA® w Koszalinie i chcemy zapewnić pacjentom kom­pleksowy zestaw najwyższej jakości usług związa­nych z urodą, sylwetką oraz profilakty­ką i zwalczaniem objawów starzenia. Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej DERMALOGICA® to przede wszystkim zabiegi z zakresu medy­cyny estetycznej, kosmetologii oraz laseroterapii, indywidualnie dostoso­wane do Państwa wymagań, a także makijaż permanentny Long Time Li­ner.

Dokładnie śledzimy światowe trendy w medycy­nie estetycznej i wybieramy te zabiegi, któ­re są najskuteczniejsze, lecz przy tym najbardziej bezpieczne.W gabinecie moż­na zakupić również dermoceutyki, specjalnie dobrane do potrzeb Pań­stwa skóry, przedłużające efekty terapii.

dermalogica2

O gabinecie często słyszę od pacjentów, że jest to miej­sce w którym pracują ludzie zakochani w swoim za­wodzie, dla których medycyna este­tyczna jest prawdziwą pasją. Gabinet DERMALOGICA® to dbałość o pacjentów, którzy są dla nas najważniejsi i dla których gabinet oferuje usługi naj­wyższej jakości. Medycyna estetyczna wymaga permanentnego podnoszenia wiedzy. Dlatego wieloletnie doświadczenie, dyna­miczny rozwój, łączymy z uczestnictwem w pre­stiżowych kongresach, wykładach i sympozjach naukowych. Wprowadzanie na rynek najnowszych technologii jest gwarancją sukcesu oraz najwyższej jakości oferowanych usług.

 

Pod powierzchnią skóry którą widzisz, jest skóra jakiej pragniesz. Odkryj ją już dziś.

Serdecznie zapraszam!
Edyta Szuplak- Słupczewska

http://instytut-dermalogica.pl/

dermalogicalogo

 

 

 

 


dermalogica0111Edyta Szuplak-Słupczewska jest magistrem Uni­wersytetu Medycznego w Łodzi, który ukończyła na Wydziale Farmaceutycznym, kierunek kosmetolo­gia. Jest wiceprezesem Polskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. Stowarzyszenie to dąży do propagowania wiedzy na temat kosmetologii, jako nauki medycznej. Założyła i z powodzeniem prowadzi od wielu lat Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej DERMALOGICA.
Edyta Szuplak-Słupczewska to ekspert w dzie­dzinie terapii przeciwtrądzikowych, odmładzają­cych, oraz zabiegów laserowych. Specjalizuje się w autorskich procedurach peelingów medycznych i zabiegach laserowych. Wykonuje zabiegi za pomocą lasera frakcyjnego Alma Harmony PRO (najsilniej­szy laser frakcyjny na świecie oraz jedyny laser frakcyjny na Pomorzu Środkowym posiadający tak zaawansowane działanie w głąb skóry). W swojej praktyce często sięga również po frakcyjną mezo­terapię igłową Dermapen®, która między innymi spłyca zmarszcz­ki, zmniejsza widoczność porów skórnych, a tak­że stymuluje produkcję kolagenu. Wykorzystuje także innowacyjny zabieg Pixeel Peel, polecany szczególnie w przypadku le­czenia blizn czy rozstępów, ale również przy silnym odmłodzeniu skóry.
To własnie Edyta Szuplak-Słupczewska jest pierwszą osobą, która w Instytucie Kosmetologii i Medycyny Este­tycznej DERMALOGICA® ma kontakt z pacjentem. Poznaje, rozmawia, doradza, przeprowadza szczegółowy wywiad dotyczący problemów skórnych oraz efektów, jakich pacjent oczekuje.

  • dermalogica11dermalogica11
  • dermalogica3dermalogica3
  • dermalogica2dermalogica2
  • dermalogica1dermalogica1
  • edytaszuplakedytaszuplak

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u