ges1

Szczeciński Teatr " nie ma" zaprasza w styczniu wszystkich widzów na kilka styczniowych spektakli. Jest też premiera teatralna.

„Dekameron” - PREMIERA

15.01.2016

godz. 20:00
miejsce : Akademickie Centrum Kultury

Pozostałe spektakle: 29.01.2016 godz. 20:00

"Miłe damy! Mężczyźni, a szczególniej mężowie, tyle figlów wam płatają, że jeśli którejś z was uda się mężczyznę w pole wywieść, możecie mieć słuszną przyczynę nie tylko cieszyć się z tego, ale i same chwalić się tym winnyście przed całym światem. Mężczyźni bowiem przekonają się z tego, że jeśli im na przebiegłości nie zbywa, to i białogłowy dosyć sprytu mają. To tylko pożytek wam, kobietom, przynieść może. Jeżeli bowiem jednemu wiadome jest, że drugi zna się też dobrze na chytrych sztuczkach, nie tak łatwo mu na oszustwo się zdobyć. Dlatego też mężczyźni, wysłuchawszy wszystkiego, co dzisiaj opowiemy, dobrze się namyślą, nim was oszukają. Nieraz im na myśl przyjdzie, że i wy przy sposobności uprzedzić ich będziecie mogły. Któż by zresztą mógł wątpić o tym?"
Spektakl dla widzów powyżej 18 roku życia.

ges2

„Zielona Gęś”
22.01.2016
godz. 20:00
miejsce : Akademickie Centrum Kultury
„Obserwując aktorów ma się wrażenie, że oglądamy jakąś wysublimowaną wersję współczesnych kabaretów. Współczesnych, bo ponadczasowość i uniwersalizm Gałczyńskiego został delikatnie przyprawiony aluzjami do naszego życia codziennego. Ponadto zespół Nie Ma wykazuje się niezłą koordynacją ruchową oraz wyobraźnią sceniczną (zwłaszcza w scence o zakochanym chirurgu).”

„Zielona Gęś 2.0”
23.01.2016
godz. 20:00
miejsce : Akademickie Centrum Kultury


Druga odsłona ‚niemackiej’ „Zielonej Gęsi” w reżyserii Mateusza Figla! W odświętnym, premierowym nastroju, z rozmachem otwieramy, jak się wydaje, mogący nigdy się nie skończyć, wyśmienity, wyborny, gustowny i niezwykły „Bal u Profesora Bączyńskiego”! Zachwycające stroje, trunki, humory, niebanalne osobowości oraz porywająca oprawa muzyczna! Miłość, taniec i alkohol! Tak wystrzałowo, radośnie i wytwornie!

A skończy się jak zwykle…

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

bobolicestrefa2

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u