handshake1-Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do zaprezentowania się podczas trzeciej edycji targów organizowanych przez Klaster Przemysłów Kreatywnych. Będzie to edycja przełomowa.- informują organizatorzy.Zdecydowano znacznie rozszerzyć formułę i wzbogacić Targi o problematykę rynku pracy i finansów,  aby lepiej odpowiedzieć na potrzeby przedsiębiorców. Pozyskano do współpracy największych pracodawców (m.in. Bridgestone, Netto, Coloplast, Getin Bank, Credit Agricole, KK WindSolutions), zagranicznych partnerów, a także podjęto współpracę z Zachodniopomorską Siecią Akademickich Biur Karier reprezentujących większość uczelni w regionie. Klaster Przemysłów Kreatywnych zdecydował się też zmienić nazwę na Targi Peryskop.

Celem dla Targów Peryskop jest budowanie trwałych więzi między przedsiębiorcami na lokalnym rynku i zachodniopomorskimi uczelniami, ponieważ to od tych relacji zależeć będzie najbliższa przyszłość gospodarki regionu. Zbudują ją kreatywni, innowacyjni przedsiębiorcy, którzy wykorzystają dostępne wsparcie: instrumenty finansowe, kadrę naukową, zaplecze uczelni, a także pomysłowość, która drzemie w młodym pokoleniu. Największym problemem przedsiębiorców stają się kadry, stąd misją Targów Peryskop jest nie tylko wsparcie i prezentacja oferty zachodniopomorskich przedsiębiorstw, integracja biznesu ze światem nauki, ale także aktywizacja zawodowa studentów i absolwentów naszych uczelni.

Wystawcy to przedsiębiorstwa innowacyjne i kreatywne, poszukujące klientów biznesowych, Akademickie Biura Karier poszukujące pracodawców do współpracy przy organizacji staży i praktyk, przedsiębiorstwa i instytucje poszukujące pracowników, stażystów i praktykantów oraz instytucje wspierające finansowanie działalności przedsiębiorstw.

Gośćmi Targów są właściciele, menadżerowie i zarządzający biznesem, poszukujący kreatywnych rozwiązań, innowacyjnych projektów oraz finansowania dla nich, pracodawcy poszukujący pracowników, dyrektorzy i kierownicy instytucji publicznych, przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu, kadra naukowa wszystkich uczelni wyższych na Pomorzu Zachodnim, przedstawiciele samorządów terytorialnych, pracodawcy z Niemiec (Meklemburgia - Pomorze Przednie), studenci i absolwenci wszystkich uczelni wyższych na Pomorzu Zachodnim.

Liczba Wystawców: ok. 70

Miejsce Targów: Service Inter-Lab (WZIEU US – ul. Cukrowa 12)

Liczba Zwiedzających: >3000 (wstęp wolny)

Data: 3-4 marca 2016 r.

Targom będą towarzyszyły tematyczne prezentacje, warsztaty, seminaria w sali konferencyjnej.

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u