plakat1Premiera teatralna w polickim MOK-u już w tą sobotę. Widzów zaprasza teatr Elipsa. Spektakl „Jak tu pięknie”, to diagnoza relacji wielopokoleniowej rodziny. Spektakl zdobył tytuł Laureata na Wojewódzkim Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych. Wieczór obfitować będzie w niespodzianki dla publiczności. Poza premierą spektaklu widzowie będą uczestniczyć w teatralnych akcjach grupy szczecińskich aktorów pod nazwą IMPROSKRYPTY.

Teatr Elipsa działa w Policach od 2007 roku. Teatr Elipsa prezentuje spektakle dramatyczne, bajki dla dzieci, spektakle plenerowe, organizuje warsztaty wokalne, taneczne, aktorskie, recytatorskie. Jest gospodarzem corocznego polsko – niemieckiego Festiwalu Teatralnego TEK w Policach oraz Nocy Świętojańskiej na plaży w Trzebieży. Niektórzy z grupy teatralnej są stypendystami Burmistrza Polic.

Grupa bierze udział w wymianach młodzieżowych, podczas artystycznych działań w Hiszpanii, Turcji, we Włoszech. Grupa zrealizowała spektakle m.in. „A teraz, „Pif Paf” „Czar Sobótki” nagradzane na Festiwalach np. Młodości Teatralnej ŁAKNIENIA w Goleniów, „Marcinek” w Poznaniu, WTOOPA w Krakowie, podczas Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego i wiele innych.

18.06.2016 godz. 18:00

„Jak tu pięknie” reż. Aleksandra Słowińska

wstęp wolny

 

 

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u