plakat1Premiera teatralna w polickim MOK-u już w tą sobotę. Widzów zaprasza teatr Elipsa. Spektakl „Jak tu pięknie”, to diagnoza relacji wielopokoleniowej rodziny. Spektakl zdobył tytuł Laureata na Wojewódzkim Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych. Wieczór obfitować będzie w niespodzianki dla publiczności. Poza premierą spektaklu widzowie będą uczestniczyć w teatralnych akcjach grupy szczecińskich aktorów pod nazwą IMPROSKRYPTY.

Teatr Elipsa działa w Policach od 2007 roku. Teatr Elipsa prezentuje spektakle dramatyczne, bajki dla dzieci, spektakle plenerowe, organizuje warsztaty wokalne, taneczne, aktorskie, recytatorskie. Jest gospodarzem corocznego polsko – niemieckiego Festiwalu Teatralnego TEK w Policach oraz Nocy Świętojańskiej na plaży w Trzebieży. Niektórzy z grupy teatralnej są stypendystami Burmistrza Polic.

Grupa bierze udział w wymianach młodzieżowych, podczas artystycznych działań w Hiszpanii, Turcji, we Włoszech. Grupa zrealizowała spektakle m.in. „A teraz, „Pif Paf” „Czar Sobótki” nagradzane na Festiwalach np. Młodości Teatralnej ŁAKNIENIA w Goleniów, „Marcinek” w Poznaniu, WTOOPA w Krakowie, podczas Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego i wiele innych.

18.06.2016 godz. 18:00

„Jak tu pięknie” reż. Aleksandra Słowińska

wstęp wolny

 

 

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

reklamamchecinski1

 

lechbudIIetap

 

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl

 

dermalogicalogo1


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u