plakat1Premiera teatralna w polickim MOK-u już w tą sobotę. Widzów zaprasza teatr Elipsa. Spektakl „Jak tu pięknie”, to diagnoza relacji wielopokoleniowej rodziny. Spektakl zdobył tytuł Laureata na Wojewódzkim Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych. Wieczór obfitować będzie w niespodzianki dla publiczności. Poza premierą spektaklu widzowie będą uczestniczyć w teatralnych akcjach grupy szczecińskich aktorów pod nazwą IMPROSKRYPTY.

Teatr Elipsa działa w Policach od 2007 roku. Teatr Elipsa prezentuje spektakle dramatyczne, bajki dla dzieci, spektakle plenerowe, organizuje warsztaty wokalne, taneczne, aktorskie, recytatorskie. Jest gospodarzem corocznego polsko – niemieckiego Festiwalu Teatralnego TEK w Policach oraz Nocy Świętojańskiej na plaży w Trzebieży. Niektórzy z grupy teatralnej są stypendystami Burmistrza Polic.

Grupa bierze udział w wymianach młodzieżowych, podczas artystycznych działań w Hiszpanii, Turcji, we Włoszech. Grupa zrealizowała spektakle m.in. „A teraz, „Pif Paf” „Czar Sobótki” nagradzane na Festiwalach np. Młodości Teatralnej ŁAKNIENIA w Goleniów, „Marcinek” w Poznaniu, WTOOPA w Krakowie, podczas Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego i wiele innych.

18.06.2016 godz. 18:00

„Jak tu pięknie” reż. Aleksandra Słowińska

wstęp wolny

 

 

Dodaj Temat

 baner eskimos balticinfo

 

 upiotra1ab

 

ekosunreklama1a

 

PRAXISreklamalogo

 

logo 03baner

 

uniaprezent1

 

leowesolychswiat

 

 

blob gwiazdka WESOLYCH SWIAT

 

avon1mission

 

 

reklamamchecinski1

 

e.sztorc.banner

 

 

psw

 

balticinfopl 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u