gitary

„Baw się razem z nami, jeśli masz ochotę. Na wspólną zabawę, daj namówić się."- pod tym hasłem już po raz dziesiąty odbędzie się festyn na terenie Kompleksu Turystycznego w Trzebieży. Świetna impreza w stylu minionych 70 lat, koncerty znanych i lubianych, Poszukiwacze Skarbów, atrakcje dla Dużych i Małych, dioramy militarne, wystawa „Oldtimerów", konkursy, zabawy i wiele nagród do wygrania. To wszystko czeka na wszystkich w dniach 2-3 lipca 2016 r. do Trzebieży nad Zalew Szczeciński.

Tegoroczną imprezę "Czas na Trzebież" zaszczyci swoją obecnością istniejący od 1965 roku zespół "Czerwone Gitary". Jest to jeden z najpopularniejszych zespołów lat sześćdziesiątych, który nieprzerwanie koncertuje do dzisiaj. "Takie ładne oczy", "Matura" czy "Kwiaty we włosach" - to przeboje wszystkim znane, które swoją nostalgiczną nutą fantastycznie wpisują się w charakter imprezy.
Zespół LORD - Sound of Queen to kolejny punkt sobotniego wieczoru, który zapewni nie tylko mocniejsze brzmienie ale również przegląd utworów kultowego zespołu Queen orqz innych legend rocka.

Zespół istnieje od 2002 roku i koncertuje na terenie całego kraju i zagranicą, grając dziesiątki koncertów plenerowych i klubowych.

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u