pogonlogoOdbyła się konferencja prasowa przed meczem Pogoń- Śląsk, planowanym na 1 sierpnia. Czego możemy się spodziewać? -W poprzednich meczach zabrakło nam szczęścia. Jestem przekonany, że kierunek w którym idziemy jest bardzo dobry, potrzeba tylko czasu i małego bodźca, który przekona wszystkich, że gramy nieźle – uważa Jarosław Fojut, który wraz z trenerem Kazimierzem Moskalem wypowiadali się na konferencji prasowej przed meczem ze Śląskiem Wrocław. Przerwa pomiędzy spotkaniem z Koroną Kielce a najbliższym pojedynkiem potrwa aż 10 dni. - Wykorzystujemy ten czas w pełni, do poniedziałku jeszcze jest trochę czasu, aby jak najlepiej się przygotować – zapewnia szkoleniowiec Pogoni Szczecin. - Czasami mówi się, że lepiej zagrać od razu po nieudanym meczu, bo można szukać rewanżu, zrehabilitować się.

druzynowefoto

Opis zdjęcia drużynowego:
W górnym rzędzie stoją od lewej: Łukasz Zwoliński, Mateusz Lewandowski, Jakub Piotrowski, Jarosław Fojut, Mateusz Matras, Adrian Henger, Dawid Kudła, Jakub Słowik, Robert Obst, Kamil Drygas, Jakub Czerwiński, Sebastian Murawski, Sebastian Rudol. W środkowym rzędzie stoją od lewej: Paweł Bogucki (masażysta), Dariusz Dalke (fizjoterapeuta), Katarzyna Piotrowska (dietetyk), Patryk Sobczyk (masażysta), Boris Peškovič (trener bramkarzy), Paweł Sikora (asystent trenera), Maciej Musiał (II trener), Kazimierz Moskal (trener), Piotr Jankowicz (trener przygotowania fizycznego), Rafał Buryta (trener przygotowania fizycznego), Bartosz Paprota (lekarz), Mariusz Pietrzak (lekarz), Tomasz Bardzel (masażysta), Daniel Strzelecki (kierownik zespołu). W dolnym rzędzie siedzą od lewej: Spas Delev, Marcin Listkowski, David Niepsuj, Ricardo Nunes, Takafumi Akahoshi, Rafał Murawski, Adam Frączczak, Ádám Gyurcsó, Dawid Kort, Hubert Matynia, Seiya Kitano.

 

Dla Fojuta będzie to kolejny pojedynek ze swoim byłym klubem.
- Bardzo cieszę się, że Śląsk ciągle jest w elicie. Mam niesamowite wspomnienia, ale dla mnie to będzie kolejny mecz. Nie ma zupełnie znaczenia z kim gramy, zawsze mam takie samo podejście – zapewnia obrońca.

Śląsk zanotował dwa bezbramkowe remisy z zespołami z ligowego topu – Legią i Lechem.
- Po powrocie z Norwegii i Szkocji mogę stwierdzić, że każdy mecz tutaj jest nieprzewidywalny, zupełnie inny. Trudno jest się czegokolwiek spodziewać – twierdzi „Jeff".

Portowcy z kolei czekają na pierwszy komplet oczek. Nie udało się go zdobyć w 1. i 2. serii gier.
- Zdajemy sobie sprawę, że dużo pracy nas jeszcze czeka, ale też jestem przekonany po obejrzeniu spotkania z Koroną, że nie wszystko było złe. O ile druga połowa rzeczywiście była w naszym wykonaniu słaba to były momenty, gdy graliśmy dobrze – twierdzi opiekun zespołu Portowców.

Po spotkaniu z kielczanami trener Moskal stwierdził, że czasami widział w poczynaniach swoich podopiecznych panikę.
- Po analizę tamtego meczu przyznam, że przesadziłem w tym stwierdzeniu, ale nie znaczy to, że nie wymagam więcej od swoich zawodników, szczególnie w kwestii rozgrywania i wyprowadzania piłki – zaznacza.

 

 

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u