akademiabonoSzczecińska Baltic Neopolis Orchestra ogłasza drugą edycję płatnych staży dla studentów i absolwentów Akademii Muzycznych w ramach Akademii Baltic Neopolis. Skrzypkowie, altowioliści, wiolonczeliści i kontrabasiści mogą zgłaszać się do 17 lutego. Akademia Baltic Neopolis to program edukacyjny stworzony przez szczecińską orkiestrę kameralną Baltic Neopolis. Jego celem jest przygotowanie młodych instrumentalistów do profesjonalnego wykonywania zawodu muzyka orkiestrowego, w szczególności w zakresie muzyki kameralnej.

Płatne staże obejmują serię zajęć indywidualnych i sekcyjnych, koncertów w Polsce i za granicą oraz nagrań płytowych ze światowej sławy muzykami - gośćmi Orkiestry w trakcie sezonu.

Koncerty i zajęcia dla uczestników programu będą prowadzone przez koncertmistrzowów m.in z Deutche Oper Berlin, Covent Garden Opera House, Symphony Orchestra of India, Orchestre National de France oraz liderów, muzyków i solistów Baltic Neopolis Orchestra.

Przesłuchania do Akademii Baltic Neopolis skierowane są do skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów do 30. roku życia będących studentami lub absolwentami uczelni artystycznych.

Zgłoszenia zawierające życiorys artystyczny można wysyłać do 17 lutego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Przesłuchania odbędą się 26 lutego w Szczecinie. Programy przesłuchań znajdują się na www.balticneopolis.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona.

To już druga edycja Akademii BNO. W roku 2016 z kilkudziesięciu muzyków z Polski i Europy do udziału w projekcie zakwalifikowało się sześć osób.

Druga edycja Akademii BNO trwa od marca do grudnia 2017.

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u