bokssJuż w najbliższy poniedziałek w województwie zachodniopomorskim rozpoczynają się ferie zimowe. Klub BKS Skorpion Szczecin wyszedł z inicjatywą, aby czas wolny od szkoły i nauki spędzić na sportowo. Celem jest zainteresowanie młodych ludzi boksem i przedstawienie im tej dyscypliny. Bezpłatne zajęcia będą mieć miejsce od poniedziałku do piątku (13-17 lutego i 20-24 lutego) w salce Szczecińskiego Domu Sportu, przy ul. Wąskiej 16. Treningi startować będą codziennie o godzinie 11 oraz 17, co oznacza, że podczas ferii obędzie się łącznie aż dwadzieścia półtoragodzinnych bloków zajęciowych.

– Ferie z boksem, to naszym zdaniem świetny pomysł na wsparcie rozwoju i zaktywizowanie dzieci oraz młodzieży – mówi Patryk Tkaczyk, trener BKS Skorpion. – Chcemy propagować boks i dlatego zależy nam, aby zachęcić młodych ludzi do uprawiania sportu i zainteresować ich tą dyscypliną. Codzienne treningi będą całkowicie bezpłatne, a nasza kadra szkoleniowa dołoży wszelkich starań, aby uczestnicy byli zadowoleni z zajęć i efektywnie wykorzystali ten czas.

 

Udział w zajęciach mogą wziąć wszyscy chłopcy z roczników 2002 i młodszych oraz dziewczęta z roczników 2001 i młodszych. Więcej informacji o treningach można uzyskać pod numerem telefonu 609 035 047. Pojawienie się na zajęciach nie wymaga wcześniejszego zgłoszenia. Do grupy można dołączyć każdego dnia, w trakcie którego są prowadzone treningi.

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u