bokssJuż w najbliższy poniedziałek w województwie zachodniopomorskim rozpoczynają się ferie zimowe. Klub BKS Skorpion Szczecin wyszedł z inicjatywą, aby czas wolny od szkoły i nauki spędzić na sportowo. Celem jest zainteresowanie młodych ludzi boksem i przedstawienie im tej dyscypliny. Bezpłatne zajęcia będą mieć miejsce od poniedziałku do piątku (13-17 lutego i 20-24 lutego) w salce Szczecińskiego Domu Sportu, przy ul. Wąskiej 16. Treningi startować będą codziennie o godzinie 11 oraz 17, co oznacza, że podczas ferii obędzie się łącznie aż dwadzieścia półtoragodzinnych bloków zajęciowych.

– Ferie z boksem, to naszym zdaniem świetny pomysł na wsparcie rozwoju i zaktywizowanie dzieci oraz młodzieży – mówi Patryk Tkaczyk, trener BKS Skorpion. – Chcemy propagować boks i dlatego zależy nam, aby zachęcić młodych ludzi do uprawiania sportu i zainteresować ich tą dyscypliną. Codzienne treningi będą całkowicie bezpłatne, a nasza kadra szkoleniowa dołoży wszelkich starań, aby uczestnicy byli zadowoleni z zajęć i efektywnie wykorzystali ten czas.

 

Udział w zajęciach mogą wziąć wszyscy chłopcy z roczników 2002 i młodszych oraz dziewczęta z roczników 2001 i młodszych. Więcej informacji o treningach można uzyskać pod numerem telefonu 609 035 047. Pojawienie się na zajęciach nie wymaga wcześniejszego zgłoszenia. Do grupy można dołączyć każdego dnia, w trakcie którego są prowadzone treningi.

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u