michalchmielairtransfer„Luksus dla każdego” brzmi dość nielogicznie gdyż ekskluzywność nie może być zaadresowana dla każdego. A jednak! Koszalińska firma Air- Transfer uruchomiła jakiś czas temu usługę vip-transfer. Dzięki niej można przejechać się Mercedesem klasy E. Koszt? Już od 1,30 zł netto za kilometr. Jak to możliwe- wyjaśnia w rozmowie Michał Chmiel, współwłaściciel firmy Air-Transfer.pl

- Oferta ekskluzywnego, indywidualnego przewozu osób, czyli vip-transfer, oferowana przez Państwa firmę dostępna jest od ponad roku i zdaje się, że popularność tej usługi wzrasta?
- Zacznę może od tego, że idea vip-transfer związana jest z rozwojem naszej dotychczasowej działalności. Wśród naszych klientów pojawiały się pytania o możliwość indywidualnego przewozu, dlatego postanowiliśmy zainwestować w nowoczesne i ekskluzywne auta, by taką usługę zaoferować. Nasza flota obecnie składa się z eleganckiej limuzyny- Mercedesa E-klasy, Mercedesa Sprintera – w wersji Mały i Duży, oraz Mercedesa Tourismo, czyli autokaru, który jest idealny na dalekie podróże. Już za miesiąc dojdzie nam Mercedes klasy V 7- osobowy mikrobus, dedykowany osobom, które cenią sobie komfort, wygodę i jakość Mercedesa.

- Czy najczęstsze kursy tymi ekskluzywnymi autami to dowozy na lotniska?
- Nie tylko, choć zdarzają się trasy na lotniska, głównie do Gdańska, Goleniowa, Berlina. Ale zaskoczę Pana, że często z tej usługi korzystają na przykład klienci z Mielna. Zamawiają limuzynę E-klasy z kierowcą, by pojechać do Forum lub Emki na zakupy, lub przejażdżkę po mieście. Są też wyjazdy biznesowe, niezwiązane z lotami, delegacje, ważne wizyty. Widok limuzyny z kierowcą, który jest elegancko ubrany, a przy tym zachowuje się z pełną kulturą osobistą, zrobi na pewno na kontrahencie biznesowym wrażenie. Możemy dowieźć klienta na teren Niemiec, ale też całej Europy.

at1- Wasza firma generalnie była w Koszalinie pionierem, jeśli chodzi o zdobycie licencji na przewóz osób. Ale wiem, że cały czas macie nowe pomysły, rozwijacie się. Chyba nie umiecie usiedzieć na miejscu?
- Ma Pan rację (śmiech), ale chyba tak jest. Sama licencja przewozu osób dzieli się aż na 3 grupy. My możemy pochwalić się, jako jedyna w Koszalinie firma licencją nr 0001, więc byliśmy pierwsi. Air-Transfer działa od grudnia 2010 roku. Przez ten czas staraliśmy się przede wszystkim efektywnie rozplanować czas pracy kierowców, siatkę połączeń, organizację pracy. To wszystko, w połączeniu z wysokiej jakości samochodami pozwala nam na zachowanie stosunku ceny do jakości. I jest on bardzo atrakcyjny dla klienta, tym bardziej jeśli obsługujemy go cyklicznie, bo może liczyć na zniżki. Stawiamy głównie na kompleksowość obsługi.

at2- To ma zapewne przełożenie na wykorzystanie waszego autokaru?
- Tak jest. Autokar przejechał już 150 tysięcy kilometrów w ciągu 15 miesięcy. Przemierzał drogi w naszym kraju, na Litwie, we Włoszech, w Austrii i Francji. Jest to nowe, komfortowe auto, bardzo cenione przez pasażerów podczas podróży. Klienci wolą dołożyć parę groszy więcej i mieć pewność, że auto jest sprawne, wygodne i dotrą nim na czas. Obsługujemy bardzo dużo grup sportowych- polskich i zagranicznych. Bardzo duże zainteresowanie mamy ze strony szkół, organizujących wycieczki szkolne.


- Skoro autokar, to zapewne organizujecie też wycieczki?
- Posiadamy uprawnienia organizatora wycieczek, dlatego zajęliśmy się kompleksową organizacją wycieczek krajowych i zagranicznych, nie tylko autokarowych. Już teraz, korzystając z okazji, zapraszam wszystkich do skorzystania z naszej oferty wyjazdu na narty do Włoszech w lutym przyszłego roku. O naszej ofercie wycieczek opowiem bardziej szczegółowo przy kolejnej naszej rozmowie.

at4

- Więc reasumując luksus dla każdego jest możliwy w waszym wydaniu?
- Tak, jak najbardziej. To oferta transportu nowa, atrakcyjna, niespotykana jeszcze w naszym regionie. Aby nie być gołosłownym, podam kilka informacji. W ubiegłym roku przewieźliśmy 80 tysięcy klientów, naszym autem jechał między innymi tancerz Michał Piróg. Zrealizowaliśmy 4400 kursów, z czego 98,9% było na czas. Myślę, że warto skorzystać z oferty vip-transfer, jeśli chce się podróżować z luksusem, wygodnie i na czas. Można poczuć się jak gwiazda filmowa za naprawdę relatywnie niewielkie pieniądze.

Rozmawiał: Tomasz Wojciechowski

Foto:Marcin Torbiński

Więcej o firmie:tutaj.

 

 

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u