kroznowskiRozmowa z Krzysztofem Rożnowskim, współwłaścicielem koszalińskiego biura nieruchomości: Indahouse nieruchomości lepiej

-Minął rok, odkąd pojawiliście się na rynku. Udało się osiągnąć to, co zaplanowaliście?
-Z prespektywy czasu widać, jak duży wysiłek włożyliśmy w start firmy i jej działalność. Myślę, ze zrobiliśmy nawet ciut więcej, niż zakładaliśmy.
-Nieruchomości lepiej - to wasze hasło. Jak można te słowa rozumieć na lokalnym rynku, gdzie jest już bardzo dużo agencji pośrednictwa nieruchomości?
-Od samego początku, wyznacznikiem była nowa jakość obsługi klienta, budowanie marki na rynku nieruchomości. Chcemy by klienci poznawali zasady pracy pośrednika nieruchomości i współpracy z nim w tarkcie sprzedaży, kupna czy wynajmu nieruchomości, wiedzieli, że jest on ich opiekunem i łączy ich wspólny cel, czyli transakcja.

Sposób współpracy pośrednika z klientem jest bardzo ważny, a będzie udany, jak obie strony się zaangażują, pośrednik zapewni bezpieczeństwo, a klient da się poporowadzić przez profesjonalistę i znawcę rynku nieruchomości. Dobra współpraca, nawet jeżeli nie zakończona została transakcją, owocuje poleceniem. To dowodzi jakości.
-A czego można się spodziewać w nieruchomościach w 2016 roku?
-Niestety, od 1 stycznia wymagany będzie większy, 15% wkład własny, w tym roku było to 10%. Wpłynie to oczywiście na ilość transakcji. Zainteresowanie mieszkaniami deweloperskimi i tymi z drugiej ręki, może nieznacznie spaść. Poszukujący mieszkań to przede wszystkim ludzie młodzi, także ci korzystający z programu MdM, którego dopłaty mogą zastąpić wymagany wkład własny. Niestety na rynku koszalińskim ofert w MdM, w porównaniu do innych miast, nie ma prawie wogóle.
-Jakie są Państwa plany na kolejny rok?
-Ciężka praca, na pewno poszerzymy ofertę o dodatkowe usługi, a o reszcie- opowiemy w przyszłym roku.

kartkakopia

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u