ideagsmkoszalinotwarcieNa koszalińskim rynku branży GSM pojawił się nowy sklep. IdeaGSM- bo tak się nazywa ten punkt usytuowany jest w pasażu Millenium przy ul. 1 Maja w miejscu dawnego salonu Orange. Otoczony salonami operatorów komórkowych stanowi naturalny wybór dla osób chcących możliwie najszybciej zaopatrzyć się w akcesoria dla swoich urządzeń. Pierwsi klienci skorzystali również z usługi przeniesienia danych (kontaktów, zdjęć) ze swoich poprzednich aparatów.

Kolorystyka i nazwa niewątpliwie kojarzyć się będzie z poprzednią nazwą sieci Orange . Jak wygląda sklep IdeaGSM oraz co oferuje? Po wejściu do lokalu w oczy rzuca się jasny wystrój wnętrza, a także pomarańczowe elementy, które nadają temu miejscu ciepły klimat. Ogromne wrażenie robi ekspozycja prawie tysiąca różnego rodzaju pokrowców. Dodając do tego nasz zapas magazynowy - mamy etui dla każdego - dodaje jeden z pracowników.

balticinfopl idegsmkoszalin

Jeżeli jesteśmy już przy asortymencie to należy wspomnieć, że sklep oferuje m.in szeroki wybór etui do wielu modeli telefonów, szkieł hartowanych, ładowarek, a także słuchawek. Ponadto w sklepie można znaleźć takie akcesoria jak pokrowce na tablety, uchwyty samochodowe czy też głośniki Bluetooth. Dlaczego pracownicy są tak dobrze zorientowani w potrzebach klientów ? Bo przede wszystkim starają się je poznać i wysłuchać każdego. Tak chcemy zapracować na sukces sklepu - podkreśla jednogłośnie obsługa sklepu.
Salon świadczy również usługi serwisowe z zakresu naprawy telefonów komórkowych jak i kompleksowej obsługi samochodowych systemów satelitarnych GPS.
Sklep posiada bardzo konkurencyjne ceny, lecz  mimo tego przy większych zakupach jest jeszcze możliwość negocjacji.
-Nabyłam tu etui do swojego I- Phona 6 i na pewno tu jeszcze zajrzę - to komentarz jednej z klientek wychodzącej z salonu. Jednej z wielu, bo już widać zainteresowanie nowo powstałym sklepem wśród klientów a młody zespół pracowników jest pełen pomysłów na promocję swojej oferty. 

Dodaj Temat

 wielkanoc 2018 04ARKA

 

calidozaworarka

toplaserkoszalinlogo1

 

edu4ubanermarzec18

 

reklamamchecinski1

 

 

teproogłoszenieopracebalticinfo1

 

kredyt11axxa

  

lechbudIIetap

 

 

pkbaner

 

e.sztorc.banner

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1
 StrzelnicabanerBaltic Info kopian1r

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u