ideagsmkoszalinOdwiedzając punkt IDEA gsm w Koszalinie w pasażu Millenium można kupić prezenty najbliższym w jednym miejscu – zaoszczędzając czas, którego szczególnie brakuje w okresie przedświątecznym. To nie jedyne co zyskujemy dokonując zakupu w nowo otwartym salonie GSM. Większe zakupy się opłacają – podkreślają pracownicy, którzy wymieniają różne opcje promocji i rabatów dla kupujących. Od rzeczy za symboliczną złotówkę powyżej pewnej kwoty, po nawet i 50% upusty cenowe na wybrane produkty.

Najbardziej uniwersalnym prezentem jest nowe etui. W ich bogatej ofercie znajdują się propozycje dla najmłodszych – kolorowe i z podobiznami bohaterów kreskówek. Nie tylko dadzą dużo radości, ale ochronią i zabezpieczą pierwszy telefon. Zabieganej młodzieży z pewnością przysłuży się Power Bank. Nie pozwoli on na utracenie kontaktu ze światem wirtualnym nawet będąc w autobusie czy na przerwie w szkole. Dostępnychjest kilkanaście modeli głośników Bluetooth, które przydają się cały rok pozwalając słuchać ulubionych utworów w dobrej jakości, wszędzie gdzie chcemy.

20171004 105310Z pewnością najłatwiej znaleźć coś dla zmotoryzowanych. -Każdego z właścicieli aut ucieszy uchwyt: na szybę, do kratki nawiewu, na kokpit lub magnetyczny - wymienia sprzedawca pokazując ekspozycję. Uzupełnieniem tego jest dobra firmowa ładowarka samochodowa. Ponieważ każdy kierowca chciałby uniknąć mandatów – rozwiązaniem jest słuchawka Bluetooth lub zestaw głośnomówiących. Dużą popularnością cieszy się system ostrzegania YANOSIK. Dodatkowo zwiększa on bezpieczeństwo kierującego informując o zdarzeniach na drodze czy pomagać odnaleźć zaparkowane auto. To tylko niektóre z jego zalet.

sklepideagsmwkoszalinie

Od wielu lat sprawdzonym prezentem jest na nawigacja samochodowa. Ułatwi każdy wyjazd i zwiększy komfort podróży nawet doświadczonemu kierowcy. Profesjonalna obsługa doradzi nawet najbardziej wymagającym klientom w dobraniu odpowiedniego sprzętu.

FFF

Dla szukających niedrogich prezentów przygotowano szeroką ofertę akcesoriów GSM, na które stać każdego – kije do selfie, słuchawki, kolorowe i świecące kable USB. Warto pomyśleć o nowym Pendrive czy większej karcie pamięci – wszystko w jednym miejscu i atrakcyjnych cenach.

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u