Magia3urodzinyW magicznym dniu 6 grudnia 2017 roku odbyły sie 3 Mikołajkowe Urodziny Fundacji Pomocy Dzieciom MAGIA. Przypomnijmy - fundacja powstała w grudniu 2014 roku i do tej pory pomogła niemal 200 dzieciom. Fundacja nie przekazuje Podopiecznym pieniędzy - finansuje to, co jest niezbędne - leki, rehabilitację, sprzęt medyczny, turnusy rehabilitacyjne. To, co wyróżnia Fundację to fakt, że każda złotówka trafia jako faktyczna pomoc dla Podopiecznych.

fundacjamagia 0259

Podczas 3 Mikołajkowych Urodzin Fundacji, które odbyły się Centrum Handlowym Atrium w Koszalinie nie zabrakło atrakcji dla wszystkich dzieci i ich opiekunów. Obecny był Święty Mikołaj oraz Olaf z Krainy Lodu. Do tańca zaprosiła Szkoła Tańca Top Toys oraz King Dance z Koszalina. Wokalnie wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 18 oraz Gimnazjum nr 9 w Koszalinie, Basia Osada-Sobczyńska oraz podopieczni Ministudia Piosenki Poezji przy CK 105. Mogliśmy także oglądać pokaz iluzji, który przygotował dla nas Magik - Adam Ostrowski, a także wygrać wiele ciekawych nagród.

fundacjamagia 0344Podczas imprezy odbyło się kolejne już liczenie skarbonki orbitalnej, której cała zawartość przeznaczona zostanie na pomoc chorym dzieciom. Magiczni Wolontariusze, którzy liczyli każdy grosz - doliczyli się kwoty ponad 3 tys. zł, która zasili konto fundacji.

fundacjamagia 0331Fundacja nie spoczywa na laurach pomimo zakończenia imprezy. Mocno liczy na przekazanie przez podatników 1 % podatku, który pomoże podopiecznym. Dla Państwa to tylko 1 %, a dla Podopiecznych to 100% pomocy.

IMG 20171209 194935 317

Warto pomóc, gdyż wszystkie datki trafiają do dzieci. Niebawem kolejna, wspaniała impreza pod patronatem Fundacji -Magia Rocka - o której poinformujemy wkrótce.

 

Marta Pawelec

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u