przebudowagaleriiemkaRemont w koszalińskiej Emce trwa. Wiosną galeria handlowa zaprezentuje się w nowej odsłonie i z nowymi najemcami. Hosso wzbogaci się o nowy biurowiec, który oddany zostanie do użytku w IV kwartale tego roku.

Zmiany zachodzące w galerii Emka od ubiegłego roku skutkują już pojawianiem się nowych najemców. Pojawi się sklep Carry i sklep dla dzieci Smyk. Pozostanie natomiast supermarket SANO i sklep z akcesoriami do telefonów komórkowych LEO. Lodziarnia “Świat Lodów” najprawdopodobniej zniknie z Emki. W całej Galerii wynajęto już 90% powierzchni. Do grona najemców Emki dołączyły m.in.: sklepy odzieżowe H&M i Grey Wolf, salony obuwnicze CCC, Genetic Obuwie oraz Deichmann, salon sportowy Martes Sport, Pepco i sklep zoologiczny Zoolandia. W Galerii pojawią się również trzy zupełnie nowe lokale gastronomiczne.

galeriaemkakoszalin

-Przedłużono również umowy z markami, które już wcześniej znajdowały się w Emce. Salony Big Star i Monnari, sklepy Ziaja, PLAY, Vision Express, drogeria Rossmann i butik Quiosque są już otwarte w nowym kształcie. Na klientów będą czekać całkowicie odnowione i zmodernizowane salony Empik, Inmedio, Yes, Orange, T-Mobile, salon Rainbow Tours, a także lokale Czas na Herbatę, Viva Italia oraz piekarnia Asprod. Zmiana czeka również RTV Euro AGD.- wyjaśnia Anna Szmidt z agencji Toolbox Marketing, odpowiedzialnej za PR galerii Emka.

emka1
Modernizacja parteru i przebudowa pierwszego piętra Emki ruszyła od początku stycznia tego roku. Zakres prac zakłada znaczną poprawę układu ciągów komunikacyjnych, oraz stworzenie nowego układu lokali. Zakończenie metamorfozy Emki zaplanowane jest na maj.

hossokoszalin2

Zmiany czekają także koszalińską Galerię Hosso. Sieć galerii handlowych Hosso, posiadająca obiekty między innymi w Kołobrzegu , Białogardzie i Świdwinie stawia kolejny biurowiec handlowo- usługowy.- Aktualnie jesteśmy na etapie fundamentowania. Biurowiec w Koszalinie zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2017 roku, a jego powierzchnia to 2500 m2. Jedną kondygnację planujemy przeznaczyć na pomieszczenia handlowe i usługowe, pozostałe część budynku będzie miała charakter biurowo-usługowy. Zapraszamy oczywiście przedsiębiorców do kontaktu i współpracy.- mówi Katarzyna Meger-Dziechciarz z Hosso.

hossokoszalinbudowa1

Wizerunek Koszalina zatem zmienia się jeszcze bardziej, tworząc obraz miasta wypełnionego centrami handlowymi i biurowcami. Czy to dobrze? Pozostaje czekać na efekty obu inwestycji.

 

Tomasz Wojciechowski

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u