32 Dni Ziemi Sianowskiej

60354624 2711419238885243 8654777345355284480 oTo największa impreza plenerowa w gminie Sianów, a kto wie, czy też nie jedno z najbardziej popularnych i znanych wydarzeń w całym regionie. Chodzi oczywiście o Dni Ziemi Sianowskiej, które odbędą się już po raz 32. W tym roku, w dniach 6-8 czerwca na Stadionie Miejskim w Sianowie będziemy mieli okazję pobawić się przy muzyce zespołów takich jak Piersi, Boys, Top Girls, News. Wystąpi także Michał Szpak. Ale to nie koniec atrakcji. Tradycyjnie imprezę rozpocznie mecz. Urzędnicy zmierzą się z rzemieślnikami 6 czerwca o godzinie 17.00. W dniu 7 czerwca, w piątek, w kinie Zorza odbędzie się Konkurs Twórczości Karola Wojtyły. Młodzież otrzyma też symbolicznie klucze do miasta Sianowa. Następnie odbędzie się prezentacja sekcji Centrum Kultury w Sianowie, w tym warsztaty gitarowe, wokalne oraz taneczne. Wieczór to czas muzycznego szaleństwa z zespołami News, Top Girls, oraz Boys.

32dnisian

Sobota, 8 czerwca zacznie się Turniejem Rodzinnym w Badmintona w Gimnazjum Gminnym w Sianowie. Przyjdzie też czas na potyczki sportowe na wesoło i występ Zosi Karbowiak z zespołem V-Pack. Do rana będzie gości bawił zespół Piersi, Michał Szpak wraz z zespołem, a to wszystko w otoczeniu sztucznych ogni. Na deser jest jeszcze zabawa z Cover Band i dj-em. Każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie rodzinnie, gwarnie i kolorowo.

 

Czy warto się na Dni Ziemi Sianowskiej wybrać? Warto! Serdecznie zaprasza organizator- Gminna Organizacja Turystyczna w Sianowie, Centrum Kultury w Sianowie, oraz Gmina Sianów. Więcej o tej imprezie: tutaj.

Registration disabled