4Mobile- otwarcie z pompą!

4mobilekoszalinotwarcie

– Woow… Ale wybór! -tak zawołał jeden z klientów, którzy licznie przybyli na otwarcie nowego sklepu pod tajemniczo brzmiącą nazwą 4Mobile. Na klientów czekała kawa, herbata, pyszne ciastka i szampan. W eleganckim wnętrzu,  pośród wielu gablot i witryn z niesamowitą wręcz ilością sprzętu i gadżetów komórkowych czekali od godzin rannych służący doradztwem poracownicy, oraz uśmiechnięte hostessy. W tle brzmiała klimatyczna klubowa muzyka (zapewnił ją Bernard Drago). Już pierwszego dnia sprzedano kilka iPhone’ów 6 i 7 oraz dużą ilość akcesoriów marki BMW, Mercedes i Corvette. Co wyróżnia nowo otwarty sklep?

4mobilekoszalin2

4Mobile to przede wszystkim salon w którym można znaleźć akcesoria do smartfonów, tabletów oraz komputerów. Oferta obejmuje duży wybór smartfonów marek takich jak: Bmw, Ferrari Mercedes, corvette, Puro Stilgutt, Gear4, Movear, UAG, Thule, Moshi, Viva Madrid, Jabra, Spigen, Icarer, Dbramante1928, Swarovski. Asortyment telefonów jaki można znaleźć w salonie to najnowsze modele marek: Apple, Samsung, HTC, LG, Huawei, Microsoft i Sony. 

Ofertę uzupełniono o marki laptopów takie jak Apple i Lenovo. 4Mobile to przede wszystkim profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta oraz szeroki asortyment dostępny od ręki w stacjonarnym sklepie. W salonie sprzedawcy profesjonalnie doradzą produkt, który będzie zarazem praktyczny jak i gustowny według potrzeby klientów, czyniąc ich tablet, laptop czy smartfon unikatowym i indywidualnym produktem. Warto jeszcze wspomnieć o tym, iż salon posiada serwis telefonów, który na bieżąco obsługuje klientów.

434234

To nie koniec niespodzianek, 4Mobile zaprasza wszystkich na Andrzejkowe party „4Mobile Ibiza is calling”, już w tą sobotę (26.11, 22:00) Pitbull Energy Club. Będzie sporo atrakcyjnych niespodzianek i konkursów!

4Mobile ufundował także nagrodę- nowego Iphone 5s z zapasem 20 różnych markowych etui i pokrowców dla osoby, która w czasie meczu AZS w Koszalinie raz rzuci piłką do kosza z połowy boiska.

Foto: Andrzej Jurkczak.

FB – https://web.facebook.com/4Mobile-1772023659738173/

Instagram – https://www.instagram.com/4mobile/
WWW – http://4mobile.com.pl/ 
{gallery}4mobilekoszalinotwarcie{/gallery}

 

Registration disabled