AVON- bądź piękna już dziś!

84441764 10157587376471487 8304080647022968832 oWiosna już za progiem. Daje się ją odczuć w powietrzu, mimo kalendarzowej zimy. Po drodze mamy jednak święto kobiet-8 marca. Warto jednak, by kobiety zadbały o swoją urodę nie tylko tego dnia i nie tylko dla swoich mężczyzn- lecz przede wszystkim dla siebie. Tu z pomocą przychodzi firma AVON, światowy lider na rynku kosmetycznym, firma która oferuje klientom możliwość najwygodniejszych, bezpośrednich zakupów. Kosmetyków AVON , oferowanej biżuterii i dodatków nie znajdziemy w żadnej drogerii. Co obecnie jest szczególnie polecane przez tego producenta kosmetyków? Na przykład totalna nowość, woda perfumowana HERSTORY, której twarzą jest znana aktorka, Agnieszka Dygant. To perfumy rekomendowane dla kobiet, które ufają swoim wyborom. Zarówno w życiu, jak i w wyborze kosmetyków.

Nowością w ofercie AVON jest ANEW SKIN RESET. PLUMPING SHOT- coś dla kobiet, które chcą by ich skóra odzyskała sprężystość i blask. Zestaw składa się z 7 ampułek z opatentowaną technologią Protinol. Ta odmładzająca kuracja do twarzy w ampułkach, które trzeba wmasować w skórę naprawdę działa. Po pierwszej ampułce skóra jest wygładzona i świeża. Po trzech ampułkach skóra odzyskuje młodszy i zdrowszy wygląd, a użycie siedmiu ampułek daje efekt jędrniejszej, bardziej elastycznej skóry, a zmarszczki zostają wygładzone.

c2c52efac649163ac7320d1512f102f3

AVON to idealne rozwiązanie dla ludzi zabieganych, zapracowanych- zamówić sobie kosmetyki u swojej ambasadorki piękna. Ale AVON to także praca. Ambasadorki piękna zamawiają towar na swoje potrzeby, rodziny, znajomych, ale też dla swoich klientów. Tworzą sobie w ten sposób rynek zbytu i dzięki temu AVON oferuje przystępne ceny, a klienci są zadowoleni. AVON daje bowiem możliwość zarobienia pieniędzy- oczywiście w legalny sposób.

Istnieją dwie ścieżki rozwoju- można być ambasadorką piękna i traktować to zajęcie jako dodatkowe, ale można również pracować jako Lider Sprzedaży. (Osoba ta oprócz sprzedaży własnej pozyskuje nowe osoby do sprzedaży i w ten sposób tworzy swój zespół). Ambasadorka piękna AVON może liczyć na korzyści takie jak: rabaty sięgające nawet 40% zniżki na kosmetyki, dostęp do produktów niedostępnych dla zwykłych klientów, oraz szkolenia biznesowe. Ale to nie wszystko. Ambasadorki piękna nie płacą oczywiście za koszty przesyłki zamówionych dla klientów produktów. – Uważam że warto podjąć współpracę z firmą AVON.

avonkoszalin 

To najprzyjemniejszy sposób zarabiania pieniędzy. Mam kontakt z kosmetykami najnowszej generacji, korzystam bezpłatnie ze szkoleń, zwiedzam najpiękniejsze miejsca na świecie. Pracuję z ludźmi i dla ludzi. To daje dużo satysfakcji.-opowiada Teresa Bielak Menadżer Sprzedaży AVON.

Przygoda z niesamowitym światem AVON może zacząć się już dziś! Przyjdź do biura AVON w Koszalinie (ul Zwycięstwa 24b, hotel Gromada, wejście od ul. Kaszubskiej) lub zadzwoń: 605 251 962.

Registration disabled