Bala i Prisma- nowości, które musisz mieć w swoim domu

Prisma bateria natryskowaGdy mężczyzna ma z żoną wybrać się po zakup elementów wyposażenia kuchni lub łazienki, często na sygnał „ Idziemy na zakupy!” dostaje drgawek i szuka wszelkich możliwych sposobów, by zostać w domu. Cóż, mężczyźni mają upatrzony profil sprzętu, znają jego parametry techniczne i wiedzą czego konkretnie szukać. Kobiety głównie interesuje wzornictwo, wygląd. Trudno czasem spotkać się „ w pół drogi” (nie ten kolor, nie ten wzór). Oczywiście niebagatelnym elementem jest też cena. Ale można to wszystko dopasować do siebie.  Nowe baterie umywalkowe, czy prysznicowe mogą być ładne, funkcjonalne, i wytrzymałe w użyciu. Poznajcie nowość – baterie DURO serie: Prisma – już w sprzedaży i Bala, która będzie dostępna na początku października, gdzie nowoczesne wzornictwo łączy się z dobrą jakością wykonania. Niebawem pojawią się w salonach z armaturą sanitarną w całym kraju. Dlaczego warto rozważyć ich zakup do waszego domu? Dlaczego warto rozważyć ich zakup do waszego domu?

Bala bateria wannowa

Po pierwsze- są wytrzymałe i funkcjonalne

-Bateria jak bateria. Przekręci się uchwyt i leci ciepła lub zimna woda- tak uważa wielu z nas, gdyż na co dzień nie zawracamy uwagi na to, z czego wykonane są baterie łazienkowe, jak długa jest ich żywotność, oraz co z dostępem do części zamiennych. Można wierzyć lub nie, ale produkty Duro są wytrzymałe i potrafią służyć użytkownikom długie lata- kto nabył kiedykolwiek ten asortyment, ten z pewnością zgodzi się z tym poglądem.

Prisma bateria kuchenna

W bateriach Bala i Prisma powierzchnie korpusów są polerowane, a odpowiedniej grubości powłoka galwaniczna powoduje większą odporność na czynniki zewnętrzne. Uchwyty wykonane są z metalu, co zwiększa ich żywotność, a napowietrzacze posiadają wnętrza z tworzywa co czyni je odpornymi na korozję. Korpusy wykonane są z mosiądzu odpowiadającego normom europejskim i wymaganiom Państwowego Zakładu Higieny. Całość uzupełnia zastosowanie niskoszumowych głowic marki DURO o dużym współczynniku przepływu. Na korpusy baterii DURO firma ARKA udziela 5-letniej gwarancji. Mało tego.
– Kontrolujemy cały proces produkcji baterii i testujemy je w naszym laboratorium. Sto procent gotowych baterii jest sprawdzanych na szczelność wodą pod ciśnieniem oraz sprężonym powietrzem – wyjaśnia Jakub Gronek z sianowskiej firmy ARKA. Dlaczego ARKA zdecydowała się na wprowadzenie nowych baterii do kuchni i łazienki?
– Cały czas staramy się śledzić trendy rynkowe i dopasowywać do zmieniających się gustów Klientów, czego potwierdzeniem są wzory baterii Bala i Prisma – dodaje Andrzej Pawłowski.

Prisma bateria natryskowa

Po drugie- nie ma problemów z serwisem po zakupie.

ARKA przyzwyczaiła swoich klientów do wysokiej jakości obsługi posprzedażowej. Dlatego stale dostępne są części zamienne, a sieć punktów serwisowych jest dostępna na terenie całej Polski. Istnieje też możliwość serwisowania zakupionych baterii w domu klienta, gdzie czas reakcji serwisu wynosi 48 godzin. To znaczne udogodnienie w nagłych sytuacjach, zwłaszcza przy niesprzyjającej aurze pogodowej.

Baterie5

Po trzecie- wsparcie potrzebujących dzieci.

I na koniec już- kupując baterie DURO pomagasz dzieciom, gdyż każde 10 groszy od sprzedanego egzemplarza trafia na konto Sianowskiej Fundacji „Jesteśmy razem”. Dobrze wiedzieć, że robiąc zakupy pomagamy przy okazji innym!

Baterie 6

Zatem stojąc przed dylematem wyboru: Bala, czy Prisma, warto ocenić samemu, który model bardziej się nam spodoba. A może warto nabyć oba?

Tomasz Wojciechowski

Najnowszy katalog ARKI online- tutaj.

{gallery}ARKA_NOWYKATALOG{/gallery}

Registration disabled