Bez telefonu i dobrego doradcy- ani rusz!

Dzisiejszy świat, zwłaszcza gdy prowadzi się własny biznes, po prostu nie może się obejść bez telefonów komórkowych, internetu i obsługi klienta. Okazuje się jednak, że rozwiązań ułatwiających życie jest o wiele więcej.

Dziś, mamy do dyspozycji naprawdę bardzo wiele rozwiązań.– informuje Maciej Tyszka, doradca biznesowy ds. telekomunikacji.- Począwszy od pojedynczych kart SIM, którymi można nawet zdalnie otwierać bramę lub wykorzystywać w monitoringu, do rozbudowanych centralek telefonicznych, które działają automatycznie, lub półautomatycznie.

Usługa „Wirtualna centralka” to na przykład bardzo ciekawa rzecz. To bezprzewodowe rozwiązanie, które pomaga w kontrolowany sposób zautomatyzować połączenia w firmie (możliwość nagrania powitania w firmie, przekierowania rozmów, ustawienie przedziałów czasowych kiedy połączenie ma być kierowane na dane numery, np. w weekend ustawia się numer alarmowy, niedroga usługa, która ma wiele zastosowań. Koszt to mniej niż 13 zł miesięcznie. Więcej informacji o tej usłudze znaleźć można tutaj.

A co z przenoszeniem numerów? To także się zdarza, przecież szukamy wszyscy lepszych rozwiązań i ciekawszych ofert. –Cała procedura jest tak przygotowana, że klient podaje tylko dane dotyczące numeru i nie musi nic więcej robić, kwestia dokumentów jest po mojej stronie.– opowiada Maciej Tyszka.- Dla numerów stacjonarnych jest to również dostępne, np. w sieci Play. Można przenieść za niewielką opłatą swój numer, z zachowaniem numeru od innego operatora. Na takim numerze w ramach abonamentu są dostępne rozmowy bez limitu do wszystkich sieci w Polsce. Numer działa na karcie SIM jak dla numeru komórkowego – bardzo wygodnie i bez potrzeby podłączania przewodów. Kartę SIM możemy włożyć w dowolną komórkę lub dedykowane telefony z klawiaturą lub na biurko.

Natomiast przenoszenie numerów telefonów komórkowych to rozwiązanie np. dla użytkowników dwóch numerów, zawierające w swej ofercie nielimitowane rozmowy w Polsce, sms-y i mms-y, 20 GB internetu. – Na przykład, można przenieść pierwszy numer, płacąc 45 zł netto miesięcznie i do tego drugi numer za 5 zł netto miesięcznie. Opłata aktywacyjna 15 zł netto za przenoszony numer.- opowiada Maciej Tyszka.

Jak sam zauważa, ktoś taki jak doradca w kwestii telefonii komórkowej i rozwiązań biznesowych z tym związanych jest- wbrew pozorom, bardzo potrzebny klientowi.- Taka osoba jak ja – doradca jest po to aby podpowiedzieć pewne rozwiązania, takie które sprawdziły się w danej branży czy u innego klienta. To ważne, bo działam lokalnie, mogę przyjechać i omówić z klientem jego sytuację w firmie. Dzisiaj, logistyka nie jest żadną przeszkodą i obsługuję firmy np. z z terenu powiatu koszalińskiego i powiatu sławieńskiego. Jako ciekawostkę dodam, że mam klientów z 1 kartą i SIM oraz takich, którzy mają 176 kart SIM, w zależności od sytuacji staram się dobrać odpowiednie rozwiązania.

Z Panem Maciejem można skontaktować się na facebooku, mailowo (maciej.tyszka@sprzedaz.playmobile.pl) lub pod nr. telefonu: 720 808 909.

Registration disabled