Bokaro – udane podsumowanie roku i nowa oferta w 2022r.

Rozmowa z Norbertem Koselskim, dyrektorem koszalińskiego salonu Bokaro.

Jaki był mijający rok dla salonu płytek i armatury sanitarnej Bokaro w Koszalinie?

-Nieskromnie powiem, że był bardzo dobry. Dlaczego? Bo jak zwykle, producenci dołożyli wszelkich starań by uatrakcyjnić swoją ofertę. Dlatego możemy zaproponować nowe wzornictwo i ciekawe formaty płytek. Pomimo konieczności minimalnego wzrostu cen, mamy stałe, duże zainteresowanie klientów. Widać z pewnością tendencję wzrostową w hotelarstwie, budowie domów, mieszkań. Paradoksalnie, do potrzeby posiadania własnego kąta przyczyniła się pandemia COVID-19- ludzie zapragnęli ciszy i spokoju we własnych domkach, najczęściej wielkości 100-130m2. Te przestrzenie trzeba potem przecież urządzić, wyposażyć. Dobrze urządzona nieruchomość poprawia jakość życia i zapewnia komfort. I tu pojawiamy się my z naszą ofertą!

No właśnie. Bokaro jest doskonale znane wszystkim miłośnikom nowoczesnego stylu i designu. Co było modne w mijającym roku? Co powodowało szybsze bicie serca u klientów?

-Do tej pory dominowały beton oraz drewno, teraz nastąpił powrót do wszelkiego rodzaju kamienia, bardzo szeroka kolorystyka z tendencją do koloru niebieskiego. Nowe rozwiązania są trwałe i estetyczne. W ślad za efektownym wyglądem idzie też oczywiście wysoka jakość oferowanych produktów.

Wprowadziliście także do oferty dedykowane serie płytek autorstwa najbardziej znanej polskiej projektantki mody, Gosi Baczyńskiej. Czy znalazły one uznanie u klientów?

-Płytki reklamowane przez Gosię Baczyńską, produkowane przez Paradyż, dają wiele możliwości aranżacji, metamorfozy każdego wnętrza. Zwróciły szczególnie uwagę inwestorów, developerów, chcących zadbać o wysoką jakość i zadowolenie, jak i klientów podążających za nowatorskim wzornictwem. Producenci sięgnęli także po szereg znanych nazwisk. I tak Tubądzin oferuje produkty lansowane przez Macieja Zienia, w przyszłym roku dostępna będzie kolekcja projektantki mody Joanny Przetakiewicz, której producentem jest Cerrad.

Na koniec naszej rozmowy, proszę jeszcze odpowiedzieć: dlaczego warto wybrać Bokaro?

Bokaro jest firmą, która jest w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta, dopasować styl, ofertę, do oczekiwań. Zdarza się, że klienci przychodząc do naszego salonu czują się oszołomieni, przytłoczeni wręcz bogactwem rozwiązań, ilością ekspozycji. Wtedy pomagamy i doradzamy. Nie bez znaczenia jest fakt, że koszaliński salon Bokaro to miejsce niezwykłe, w promieniu 200km od Koszalina nie ma drugiego takiego obiektu, oferującego elementy wyposażenia wnętrz.Spełniamy oczekiwania klientów, co do wykonania łazienki w dobrej cenie, znakomitej estetyce takie jak np. styl skandynawski, kamienie w odcieniach szarości, w odcieniach niebieskiego. Dokładamy bardzo starań, by ponad ceną była wysoka jakość produktów, gwarancja marki Bokaro. Zależy nam, aby klienci mogli przez wiele, wiele lat użytkować kabiny, baterie łazienkowe i armaturę sanitarną. Aby miło nas wspominali i oczywiście, do nas wracali!

Rozmawiał: Tomasz Wojciechowski

Registration disabled