Dni Ziemi Sianowskiej- już po raz 33!

Już po raz 33. odbędzie się święto mieszkańców Gminy i Miasta Sianów. Zapraszamy na nie wszystkich gości, chcących uczestniczyć w tym pięknym wydarzeniu! Tradycyjnie uroczystości rozpoczną się meczem Urzędnicy vs Rzemieślnicy na Stadionie Miejskim w Sianowie. Przypomnijmy, iż w roku 2019 zwyciężyli rzemieślnicy. Jak będzie w tym roku? Dowiemy się w piątek 23 lipca.

Tuż po meczu na scenie zaprezentują swoje umiejętności nasi najmłodsi mieszkańcy, którzy przez cały rok dzielnie ćwiczyli w Centrum Kultury pod okiem Zosi Karbowiak i Tomasza Karbowiaka. Możemy już dzisiaj zdradzić, że zapowiada się wspaniały występ! Mali artyści prezentują się znakomicie. O godzinie 18:00 na scenie zaprezentuje się Zosia Karbowiak ze swoimi nowymi i jeszcze nie znanymi utworami. To taki lokalny akcent prawdziwej gwiazdy muzycznej!

Koncerty gwiazd i moc atrakcji

Co jeszcze nas czeka? O godzinie 19:00 odbędzie się koncert zespołu Cliver, o 20:00- Playboys i na zakończenie fantastycznego dnia zespół Piękni i Młodzi Magdalena Narożna.

Sobota, 24 lipca rozpocznie się Potyczkami na Wesoło w których udział weźmie 5 zespołów sześcioosobowych. Przez półtorej godziny drużyny będą walczyły o trzy nagrody pieniężne. Tuż po potyczkach na scenie zaprezentuje się kolejny, lokalny zespół -Starsi. To trzech panów, którzy pasjonują się muzyką i są mieszkańcami Sianowa. Podczas 33. Dni Ziemi Sianowskiej wystąpią jako debiutanci w tym składzie, z coverami lat 70, 80 i 90.

Zapowiada się fantastyczna uczta muzyczna, bo to nie koniec świetnych występów- o godzinie 19:30 wystąpi Sarsa z zespołem, a o 21:00 Andrzej Piaseczny czyli popularny „Piasek”. 33. Dni Ziemi Sianowskiej zakończą się wspaniałym pokazem sztucznych ogni około godziny 22:15.

Przez cały czas trwania imprezy na terenie stadionu będzie dostępna nieodpłatnie strefa zamków dmuchanych dla dzieci dużych i tych mniejszych (pt, sob. Od 15:00 do 21:00). Na swoich stoiskach zaprezentują sią organizacje pozarządowe, Koła Gospodyń Wiejskich działające na terenie Gminy i Miasta Sianów. Oczywiście jak na każdej imprezie plenerowej będą punkty z gastronomią.

Organizatorzy informują, iż na terenie Stadionu Miejskiego obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia opakowań szklanych. Służby informacyjne będą kontrolowały przestrzeganie tego zakazu przy bramach wejściowych na stadion.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: tutaj

Registration disabled