Dni Ziemi Sianowskiej po raz 34- będzie się działo!

Przed nami jedna z najbardziej oczekiwanych przez mieszkańców Sianowa i regionu imprez w roku, czyli kolejne Dni Ziemi Sianowskiej. W tym roku będzie to już 34. edycja tego świetnego wydarzenia, ale nie oznacza to że organizatorzy zwalniają tempo. Przeciwnie! Jak zawsze, możemy liczyć na wspaniałe koncerty i wykonawców oraz moc imprez towarzyszących.

Jak przedstawia się program tegorocznych Dni Ziemi Sianowskiej?

Już 17 czerwca, w piątek o godzinie 17.00 Centrum Kultury w Sianowie: sekcje wokalno – instrumentalne, o tej samej porze można też obejrzeć zmagania na murawie- czyli mecz Urzędnicy vs Rzemieślnicy . Na koniec dnia coś dla ciała i ducha, czyli koncerty: o godzinie 19:00 Loverboy, o godzinie 20:00 Joker, natomiast o godzinie 21:00 zagra zespół Weekend. Wiemy doskonale, że muzyka disco polo wpada w ucho i ma wielu fanów, więc przybywajcie!

W sobotę, 18 czerwca dzień zacznie się o godzinie 11:00 Biegiem z okazji 34 Dni Ziemi Sianowskiej, później, o godzinie 15:30 Potyczki na wesoło i o godzinie 18:00 Czerwona piłeczka. To co najlepsze, organizatorzy pozostawili na wieczór.

O godzinie 19:30 swój koncert będzie miał Kamil Bednarek, a już o 21.00 wystąpi wielka sława polskiej sceny, kojarzony oczywiście z zespołem „Budka Suflera”Krzysztof Cugowski z zespołem mistrzów. Na koniec imprezowego wieczoru zaplanowano pokaz sztucznych ogni i zabawę z DJ-em do białego rana.

Ponadto są także zaplanowane inne atrakcje: Wesołe Miasteczko PRAGHA, Strefa zabaw dla dzieci (nieodpłatnie), stoiska Polska Smakuje, stoiska wystawiennicze, Przystanek Biblioteka.

Więcej o imprezie: https://www.facebook.com/DniZiemiSianowskiej

Registration disabled