Gdy cieknie z kaloryfera… sięgnij po “Eskimosa”!

eskimosarkazawory– Panie majster, kaloryfer mi cieknie!
– Nie panikuj Pan, przyjadę za kwadrans, zamontuje się “Eskimosa” i nie trzeba będzie wody spuszczać z grzejnika.
– Jakiego znowu Eskimosa ?!
– Najnowszy zawór sianowskiej firmy ARKA. Będziesz Pan zadowolony.

Cieknący kaloryfer to zimą nic przyjemnego. Na ogół kończy się to spuszczeniem wody, co nie jest sprawą prostą w bloku, gdyż spuszczenie wody z instalacji wymaga zgody zarządcy i jest kłopotliwe dla lokatorów. Najnowsze zawory sianowskiej firmy ARKA, nie dość że są niezawodne, to jeszcze ich montaż pozwala na usunięcie awarii zaworu grzejnikowego bez konieczności spuszczania wody. Zatem wszystko odbywa się szybko i bez komplikacji.

Zawory Calido serii Eskimos w całej gamie- zasilające, powrotne, oraz przyłącza grzejnikowe dolne, pozwalają na zachowanie wody w instalacji podczas naprawy uszczelnienia zaworu. Przy wyjęciu górnej części trzpienia zaworu wycieknie z grzejnika jedynie nieznaczna ilość wody, znajdująca się w grzejniku nad zaworem. Zawory zasilające i zawory powrotne mają te same długości, co znacznie ułatwia ich montaż i podnosi estetykę wykonanej instalacji. Zawory te są odpowiedzią na zapytania instalatorów, borykającymi się z nieszczelnymi urządzeniami grzewczymi, które jak wszystko- kiedyś ulegają uszkodzeniom.

zaworgrzejnikowyeskimos

Sianowska firma ARKA wprowadziła “Eskimosa” do sprzedaży w sklepach z armaturą sanitarną i grzewczą, oraz w hurtowniach rok temu, a sprzedano już ponad dwieście pięćdziesiąt tysięcy egzemplarzy. Produkty wykonane są oczywiście z wysokiej jakości komponentów i opatentowane.

Czemu akurat “Eskimos”? Nazwa kojarzy się z zimą i ogrzewaniem, do tego “buźka” na zaworze kojarzy się właśnie z Eskimosem. I tak już zostało.

zaworeskimos
logoARKA odpowiadając na potrzeby rynku instalacyjnego i zapytania fachowców cały czas konstruuje i wypuszcza na rynek zawory, sygnowane swoją marką, między innymi innowacyjne zawory ogrodowe, które zamontowane na zewnątrz zimą nie “rozsadzają się” pod wpływem mrozu. W ciągu roku sprzedano ponad milion zaworów pod marką CALIDO! Suma robi wrażenie.

Firma jest w trakcie uruchamiania nowoczesnego laboratorium badawczego, w którym będą wykownywane różnego rodzaju testy i badania produktów.
Zaworów i produktów ARKI szukajcie w dobrych sklepach instalacyjnych i hurtowniach na terenie całego kraju.

 

Tomasz Wojciechowski

{gallery}eskimosarka{/gallery}

Registration disabled