Idzie wiosna- czas na rewolucję!

Dokładniej na rewolucję w łazience i wystroju wnętrz, bo wiadomo że jak wiosna to najczęściej wtedy myślimy o zmianach. Tekst ten kierujemy oczywiście do Pań, które jak wiemy są obdarzone lepszym wyczuciem jeśli chodzi o dobór barw i ogólną estetykę. Ale też do Panów, którzy mogą się wykazać fantazją i zamiast kwiatów i romantycznych kolacji-zafundować swoim żonom, dziewczynom, nowy design łazienki.

Mnóstwo wzorów, wielka przestrzeń, nowości

A gdyby chcieli to zrobić, gdzie się najlepiej udać? Oczywiście do salonów BOKARO w Koszalinie i Kołobrzegu. To właśnie miejsce idealne do tego, by dokonać zmian wystroju łazienki czy wymienić płytki w innym pomieszczeniu domu, mieszkania. Jak zaznacza Norbert Koselski, dyrektor koszalińskiego salonu BOKARO, zróżnicowane wzornictwo i kolorystyka oraz odpowiednie materiały czynią z płytek idealny materiał do wykorzystania w wielu miejscach. – Tworzymy przez to miejsce, gdzie chcemy spędzać czas, gdzie dobrze się czujemy, a o to przecież chodzi.- twierdzi.

Gdy wchodzi się do BOKARO w Koszalinie po raz pierwszy, nie sposób nie poczuć efektu „wow”. Tysiąc metrów powierzchni wystawowej i dziewięćdziesiąt boksów z ekspozycjami robi wrażenie. Tym większe, gdy skupimy swój wzrok na nowościach, którymi są płytki slabb w wyjątkowo dużych formatach: 2,80 x120 cm. – Cieszą się one uznaniem w oczach naszych klientów.- informuje Norbert Koselski- Nie mamy problemu z dostępem do doświadczonych wykonawców, którzy pomogą zakupione u nas płytki zamontować, co da pewność że będą one długo służyć. Oferujemy pomoc specjalistów, znających technologię montażu i doboru odpowiedniej chemii, aby płytki te potem samemu bezpiecznie czyścić. Trendem są niewątpliwie koncepcje lansowane przez postacie świata mody: Gosię Baczyńską, Dorotę Koziarę, Macieja Zienia, Joannę Przetakiewicz. Te rozwiązania są uniwersalne, wszystkie płytki są w najwyższym gatunku, nadają się zarówno do salonu, kuchni jak i łazienki.

Norbert Koselski, dyrektor salonu BOKARO w Koszalinie

Szczególnie polecane klientom są produkty pochodzące z Hiszpanii i Włoch, cechujące się nowoczesnym wzornictwem, celujące w potrzeby odbiorcy i jego dobry gust. – Nasi klienci bardzo pozytywnie reagują na te propozycje, tym bardziej że wszystko to jest opakowane w świetną cenę, można mieć więc najwyższej klasy produkt, za rozsądne pieniądze.– informuje dyrektor Koselski. Podkreśla też przy okazji, jak ważna w salonie BOKARO jest obsługa klienta i etap doradztwa.- Jeśli klient ogląda na przykład calacattę-najbardziej obecnie pożądany wzór kamienia, służymy pomocą w doborze produktu do pomieszczenia i funkcji, jaką ma spełniać. Ale informujemy również o różnicy między płytką polskiego i zagranicznego producenta. Podpowiadamy jak grać odcieniami barw, tu pół tonu wyżej, tam niżej. Posiadamy szereg rozwiązań, które można adoptować, dopasowywać do potrzeb tak naprawdę każdego. Myślę, że warto też wspomnieć, że mamy w ofercie wszystkie najważniejsze fabryki polskie. Jesteśmy tak ważnym graczem na rynku wykończenia wnętrz, że mamy marki własne płytek. Ich jakość oczywiście nie podlega dyskusji.

Z oferty i obsługi w koszalińskim salonie zadowoleni są nie tylko klienci indywidualni, lecz również firmy. Tym bardziej firmy developerskie, które są ważnymi i cenionymi partnerami biznesowymi dla BOKARO. Jako przykład można tu podać firmę „Kuncer”, znaną z dbałości i funkcjonalności wykonania oddawanych do użytku mieszkań. Płytki z salonu BOKARO są tam doskonałym uzupełnieniem w mieszkaniach, ciągach komunikacyjnych, korytarzach.

Jeśli nie chcesz mojej zguby… łazienkę odnów mi luby

To oczywiście wolna interpretacja słów klasyka ze słynnej „Zemsty”, ale okazuje się, że panowie dbają bardzo o komfort i dobre samopoczucie swoich drugich połówek nie tylko w Dniu Kobiet. Tym bardziej, że w łazience spędzamy przeciętnie prawie pół godziny dziennie. Rekordziści potrafią spędzić tam rzdcz jasna o wiele więcej czasu. Również produktywnie, gdyż 40% z pośród nas uważa, że chwile olśnienia i najlepsze myśli przychodzą do głowy, kiedy zażywamy kąpieli w wanie bądź reklaksujemy się pod prysznicem. I chyba coś w tym jest. Łazienka obecnie jest miejscem wypoczynku, relaksu, z odpowiednią aranżacją, dodatkami, gdzie kąpiel odbywa się przy blasku świec i w otoczeniu różnych bibelotów, nawet obrazów.

Czasem zaczyna się od planów odświeżenia łazienki, a kończy na gruntownej zmianie z zakupem baterii, umywalek i wanny. – Aby stworzyć swoją wymarzoną łazienkę, często odwiedzają nas małżeństwa, chociaż zdarza się też, że robią to sami mężczyźni. A nawet rodzice, którzy kupili mieszkanie i urządzają je teraz dzieciom na życiowy start. Niejednokrotnie rozmawiamy z całymi rodzinami, znajomymi. Zakup wyposażenia łazienki, armatury, prysznica czy wanny to kilka wizyt w salonie. Nikogo nie ponaglamy i nie odmierzamy czasu. Ponieważ BOKARO nie jest miejscem, gdzie zbywamy klienta, odpowiadamy na potrzeby i przedstawiamy propozycje, które mają zadowolić kupującego. Służymy zaangażowanym zespołem sprzedawców.– rekomenduje Norbert Koselski.

Jak kupują małżeństwa? Niejednokrotnie mają tu miejsce emocje, różnice zdań, co kończy się często śmiechem i kompromisem. Mężczyźni w większości przypadków przyjmują stanowisko spełnienia marzenia, oczekiwań partnerki. On chce mieć prysznic, ona- wannę. Okazuje się, że można to pogodzić i mieć jedno i drugie, wystarczy gustowny parawan i odpowiednia instalacja. Nawet, gdy nie dysponuje się zbyt dużym pomieszczeniem, przy umiejętnym zagospodarowaniu, można uzyskać bardzo ciekawy i kameralny efekt.- Łazienka dla nas jest bardzo ważna, to wiemy wszyscy. To miejsce wytchnienia po powrocie do domu z ciężkiego dnia pracy, relaks w wannie z hydromasażem. – mówi dyrektor salonu BOKARO – My to rozumiemy, dlatego znajdą Państwo u nas właśnie tego typu wanny, w pełnym standardzie, wyposażone w pompy umożliwiające osuszanie kanałów, z dezynfekcją dysz. Czyli to, co daje naszym klientom ogromną satysfakcję i jednocześnie pewność z higieny podczas kąpieli.

A jaka kolorystyka jest obecnie najbardziej modna? To naturalne wzornictwo kamienia oraz drewna, od chłodnych do ciepłych betonów, poprzez pastele, kamienie ze złotą żyłką, odcienie zieleni (morska, trawiasta), błękitów, odcienie różu pudrowego. Bardzo ciekawą stylizację, jak zapewnia ekipa BOKARO daje niebieski kamień.

Zatem jest wiosennie, kolorowo, nawet bajecznie- bo łazienka też może być niezwykła!

Tomasz Wojciechowski

Registration disabled