Jak urządzić ciekawie Sylwestra w domu?

Foto: PartyPro.pl

Już za chwilę w tym okresie, szczególnie dla każdego z nas trudnym, wszyscy będziemy wspólnie krzyczeć i składać życzenia. Trzy…dwa…jeden… Szczęśliwego Nowego Roku!

Sytuacja ze względu na pandemię mocno pokrzyżowała plany miłośników imprez w większym gronie. Bale, imprezy masowe, imprezy plenerowe zostały odwołane. Cały świat w tym roku będzie ten czas celebrował inaczej. Nie oznacza to jednak, że nie mamy prawa patrzeć w przyszłość nieco bardziej optymistycznie. Nowy Rok spędzimy w domu, dlatego tak ważne jest podkreślenie tego dnia specjalnymi dekoracjami sylwestrowymi.

Od zawsze najpopularniejszym kolorem jest kolor złoty i srebrny. Od kilku lat także bardzo mocno zaznaczył się czarny kolor. Balon czarny? Tak! Oczywiście odosobniony pojedynczy czarny balon nie jest niczym ciekawym, jednak już czarny i złoty z daleka informuje o nadchodzącej dobrej zabawie. Większość dekoracji utrzymuje się obecnie w tej tonacji,ale dla złamania obecnego kanonu można dodać dekoracje w kolorach różowego złota, który jest obecnie bardzo modny.

Istnieje całe mnóstwo niepowtarzalnych ozdób i akcesoriów sylwestrowych, które pomogą w zbudowaniu odpowiedniego klimatu, zachęcając do zabawy wszystkich domowników.

Głównymi dekoracjami są nieodłącznie balony lateksowe oraz foliowe napełnione powietrzem lub helem. Idealnym rozwiązaniem będą balony cyfry oraz litery, z których utworzymy „2021” oraz „SYLWESTER” i „NOWY ROK”. Dopełnieniem mogą być przezroczyste balony z błyszczącym konfetti w środku w wybranym kolorze.

Spędzając Sylwestra domu warto zaopatrzyć się także w błyszczące naczynia jednorazowe, dzięki którym nakrycie stołu i sprzątanie po zakończonej imprezie, nie będzie stanowiło dla nikogo żadnego problemu.

Jest zatem w czym wybierać. Balony i dekoracje z nadrukiem 2021, dekoracje do powieszenia, okazjonalna zastawa stołowa, kostiumy i dodatki dla dzieci i dorosłych. Wiele z najnowszych, polecanych dekoracji to te z serii DIY ( Do It Yourself, czyli nie mniej, nie więcej- Zrób To Sam). Pozwolią miło spędzić czas w gronie najbliższych podczas przygotowań. Dzieci będą szczególne zadowolone. Istnieje również wiele gotowych zestawów dekoracji z serii „must have”.

Oczywiście wszystko zależy od pomysłowości i zasobności portfela, ale dla każdego znajdzie się coś fajnego!

Marta Figarska

PartyPro.pl

Registration disabled