JustWoods- nietypowy prezent

just2Produkty JustWoods to nietypowy, ekskluzywny prezent nie tylko na Dzień Kobiet. Dla pań dostępny jest szeroki asortyment eleganckiej biżuterii oraz stylowe zegarki, czy etui, lecz to tylko ułamek oferty. Produkty JustWoods, robione są ręcznie z drewna i dostępne w sklepie internetowym www.justwoods.pl . To marka dla najbardziej wymagających odbiorców, zaprojektowana przez polskich projektantów i wykonana przez polskich rzemieślników. Wspiera patriotyzm gospodarczy i buduje profesjonalny wizerunek. W ofercie znajdują się m.in. etui, wizytowniki, zegarki, muszki, spinki do mankietów, piersiówki oraz obrazy. Te produkty można wykonać z drewna, betonu architeknicznego, kamienia, aluminium.

Idealnie nadają się na prezenty dla kontrahentów i pracowników. Akcesoria te sądedykowane także dla właścicieli firm. Dodatkowo można je spersonalizować.
Natura jest najlepszym designerem na świecie! Usłojenie, kolorystyka, oraz struktura drewna stwarzają niepowtarzalną rewię doznań estetycznych, a jego ciepły charakter i dokładne, ręczne wykończenie gwarantują, że jest ono bardzo przyjemne w dotyku. Prawdziwe drewno reaguje na światło, przez co jego look staje się dla użytkownika wielowymiarowy. Gwarantowana unikalność drewna sprawia, że każdy produkt jest inny i wyjątkowy.

just4Etui świetnie chronią urządzenia mobilne. Wysokiej klasy materiały wykorzystywane do produkcji, piękne drewno i precyzja wykonania sprawiają, że staną się one integralną częścią telefonu. Każdy kto myśli kreatywnie, ma w sobie artystyczną żyłkę, może zaprojektować etui na telefon.

just1Zegarki charakteryzują się nowoczesnym designem i wysoką jakością. Użycie sprawdzonych Japońskich mechanizmów jest gwarancją precyzji i niezawodności. Zegarki te powstają z myślą o osobach aktywnych , energicznych ceniących styl i elegancję.

just
Eleganckie wizytowniki wykończone są naturalnym drewnem . Środek wyłożony jest przyjemnym w dotyku welurem. Piersiówki natomiast są idealne na prezent, z możliwością zamieszczenia na nich logo lub dedykacji. To doskonały i ponadczasowy towarzysz każdego gentelmena.

Więcej o marce JustWoods na facebooku.

Registration disabled