Komu potrzebny gadżet w czasach koronawirusa?

bcef633729a13c8ec39ebe2c0cab6476Choć nie odwiedzamy swoich partnerów handlowych osobiście, choć niepewne czasy bardziej zmuszają do oszczędzania niż inwestowania, to uważam że gadżety są potrzebne jeszcze bardziej niż dotychczas. Dlaczego? Gadżet to pozytywna emocja, pozwala potrzymać obecne relacje, nawiązać nowe kontakty. Wyobraźmy sobie sytuację: wysyłam do swoich klientów -obecnych bądź przyszłych- gadżet ze swoim logo. Jaka jest ich reakcja? Taki ktoś z pewnością zadzwoni, napiszę – podziękuje. Poprzez gadżety budujemy świadomość klienta o naszej marce oraz lojalność klienta wobec marki. Wszyscy tęsknimy za normalnością, przygotujmy się więc co do wyboru reklamy (w zwłaszcza w tym zwolnionym czasie), bo po epidemii koronawirusa będziemy działać dalej. Ważny jest przemyślany dobór gadżet do swojej działalności. Jeśli nie wiecie Państwo jak podejść do tego tematu zapraszam na konsultację do PokaLogo – prześlę propozycję spersonalizowanych gadżetów do każdego profilu działalności .

Jak funkcjonuje PokaLogo w czasie koronawirusa? Jak w każdej branży zwolniło tempo, część klientów wstrzymuje zakup gadżetów, część konsultuje plany zakupowe na przyszłość, a inni realizują wcześniej określone budżety. Nareszcie ruszył dział doradztwa, co od początku było założeniem działalności PokaLogo. Ze swoim klientami, partnerami jestem w stałym kontakcie mailowym, telefonicznym, co uważam za ogromny sukces w budowaniu dobrych relacji na lepsze czasy. Ze względu na zaistniałą sytuację pracy jest mniej, nie oznacza to, że zwalniam tempo. Mam dodatkowy czas na realizację kilku rzeczy, na przykład zrealizowałam swój długo wyczekujący projekt: Gadżet na co dzień. Jest to poszerzenie działalności firmy o kanał B2C- nowy klient , nowe wyzwania. Powstał już sklep na faceeboku w którym można zamawiać fajne diesignerskie „gadżety na co dzień”, już od 1 sztuki! Zapraszam tutaj.
Skąd ten pomysł? Dotychczas działalność prowadziłam w kanale B2B podczas spotkań, rozmów podały pytania o produkt w małej ilości, ponadto na facebooku też pojawiały się takie pytania. Skoro jest zainteresowanie, to projekt powstał na życzenie, potrzebę nowego klienta. Sklep funkcjonuje od kilku dni, ku mojemu zaskoczeniu cieszy się wielkim zainteresowaniem. Drogi potencjalny kliencie- zajrzyj, oceń, zapoznaj się z ofertą. Może znajdziesz akurat coś dla siebie?
Po za tym wszystkim korzystam z wielu dostępnych webinariów, sprawdzam trendy w swojej branży, działam – również wykorzystuje ten czas na edukację. Zaczęłam intensywny kurs pod okiem wybitnych trenerów. Liczę, że wszystkie moje działania zaowocują w lepszym czasie. Życzę wszystkim pewniejszych dni, lepszego jutra a w szczególności zdrowia!

 

Joanna Adamczyk

Registration disabled