Kulturalnie przy biznesie- kolejne spotkanie KIPH

Jeszcze nie opadły pozytywne emocje po lipcowym spotkaniu z cyklu „Kulturalnie o Biznesie”, organizowanym przez Koszalińską Izbę Przemysłowo- Handlową, a  już planowana jest sierpniowa dyskusja na temat: „Etosu Przedsiębiorcy” w dniu 13.08.2015r. o godz. 13:00 w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie. Jak zwykle odbędzie się ona przy kawie i zdrowym poczęstunku, w wyjątkowo życzliwej, konstruktywnej i twórczej atmosferze.

W części artystycznej w nawiązaniu do rozpoczętego na ostatnim spotkaniu zjawiska „Mój szef – moim mistrzem” opowie o swoich mistrzach-bohaterach Magda Omilianowicz – reporterka, autorka zajmująca się tematyką społeczną i podróżniczą. Jej teksty ukazały się m.in. w „Głosie Koszalińskim”, „Gazecie Wyborczej”, „Polityce”, „Przeglądzie”, prasie kobiecej, nowojorskim „Kurierze Plus” i holenderskim „Reve”. Zrealizowała kilka telewizyjnych reportaży, jest autorką jedenastu książek non-fiction.

Zaproszono również na najbliższe spotkanie niecodziennego gościa, jakim jest Cezary Kaźmierczak, prezes Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, który podzieli się z nami przemyśleniami nt. poprawy warunków prowadzenia działalności gospodarczej w naszym kraju, a także opowie o tym, jak nasze organizacje mogą się do tej poprawy przyczynić. Zapraszamy do wysłuchania tej niezwykle ciekawej prezentacji, a także do wspólnej dyskusji, dzielenia się własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Więcej o spotkaniu na: www.kiph.com.pl

Registration disabled