Lechbud- Twój developer

Przedsiębiorstwo budowlane Lechbud działa od 1996 r. , oferuje developerskie mieszkania i domy w Koszalinie. W procesie realizacji każdej inwestycji stosowana jest rygorystyczna i ściśle przestrzegana polityka jakości.- Gwarantujemy, że stosowane przez nas materiały odznaczają się najwyższą jakością i zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie nasze inwestycje wykonujemy w oparciu o najnowsze technologie, z uwzględnieniem funkcjonalności i komfortu oddanych do użytku lokali- informuje prezes firmy, Lech Szabelski.

-W naszej działalności zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji, począwszy od zakupu gruntów, poprzez projektowanie i wykonawstwo, aż po sprzedaż i administrację nieruchomości.

Najnowsza oferta firmy Lechbud to czterdzieści mieszkań zlokalizowanych przy ulicy Zientarskiego 12-26. Mieszkania położone są w bardzo atrakcyjnej okolicy, blisko sklepów, aptek, centrów usługowych oraz szkół. W podziemiu znajdują się hale garażowe z miejscami postojowymi. Inne, znane mieszkańcom Koszalina inwestycje to budynki przy ul. Odrodzenia, czy domki jednorodzinne przy ul. Westerplatte.

Więcej o firmie i ofercie aktualnych mieszkań na sprzedaż: www.lechbud.pl

{gallery}lechbud{/gallery}

 

 

 

Registration disabled