Nowa inwestycja Lechbudu

lechbudkoszalin,developerkoszalin,lechbudlechszabelskiFirma Lechbud Koszalin sp. z o.o. sp. k. – jeden z wiodących koszalińskich developerów, ma w planach postawienie nowych budynków mieszkalnych na Osiedlu Unii Europejskiej.  O szczegółach rozmawiamy z wiceprezesem Zarządu spółki, Lechem Szabelskim.

-Ile budynków mieszkalnych planujecie postawić na Osiedlu Unii Europejskiej?
-Budynki powstaną przy ulicy Holenderskiej, będzie to zespół 6 budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi. Mieszkania będą miały wielkość od 22 do 80 m2. Większość mieszkań będzie miała metraż około 50 m2, takie są najbardziej porządane przez kupujących. Inwestycja rozpoczęta zostanie w III kwartale tego roku O cenach mieszkań nie chcę na razie się wypowiadać, jest na to trochę za wcześnie. Wszystko wskazuje jednak na to, że ceny mieszkań utrzymają się na obecnym poziomie. Mieszkania będą oddane do użytku w stanie developerskim.

Osiedle Unii Europejskiej rozwija się, więc w perspektywie jest to dobre miejsce do zamieszkania dla mieszkańców Koszalina.
-Zauważa Pan, że ludzie kupują mieszkania pod wynajem, czy raczej dla siebie?
-Zdecydowanie dla siebie, odsetek mieszkań pod wynajem jest niewielki i są to głównie mieszkania jedno lub dwu pokojowe wielkości 40-50 m2.
-Jakie cechy Pana zdaniem powinien mieć dobry, wiarygodny developer?
-Przede wszystkim doświadczenie na rynku, to buduje wiarygodnosć wśród klientów. My działamy na rynku od prawie 20 lat. Z pewnością liczy się jakość użytych materiałość, terminowość i jakość wykonania.
-Wspomniał Pan o jakości wykonania. Z czego więc stawiacie np. ściany budynków?
– Z cegły, i robimy to jako nieliczni w branży. Cegła jest trwałym materiałem i idealnie nadaje się na ściany zewnętrzne i wewnętrzne mieszkań. Wykorzystywanie dobrych materiałów budowlanych w naszych inwestycjach jest wyrazem naszej dbałości o dobro klienta. Po szczegóły zapraszam oczywiście na www.lechbud.pl

 

 

Registration disabled