Nowoczesny prezent pod choinkę- smartfon, tablet, a może smartwatch?

prezentbozenarodzenieiphoneGrudzień to miesiąc prezentowego szaleństwa. Ale jakie prezenty są najlepsze? Oczywiście takie, których się nie oczekuje, a które chciałoby się mieć. Wiadomo jednak, że nie każdy może sobie pozwolić na gadżet, który chciałby mieć. Tym bardziej cieszy widok obdarowanej osoby, gdy z uśmiechem rozpakuje prezent pod choinką. Zatem co wybrać na prezent? Cały czas na topie są gadżety do telefonów komórkowych, takie jak etui, które powinno być markowe, w eleganckim wzornictwie, podkreślające indywidualny charakter właściciela.

Etui skórzane jest oznaką prestiżu, drewniane oznaczają ekstrawagancję. Ważne, by pamiętać o funkcjonalności, wytrzymałości dobranego etui. Futerały na telefony marki Apple powinny oczywiście posiadać obowiązkowo wycięcie na słynne logo. Dla kobiet polecane są etui w modnych wzorach. W asortymencie gadżetów znaleźć też można eleganckie i praktyczne słuchawki służące do słuchania muzyki, rozmów. Ładnie zapakowane, przypominają wielkością i opakowaniem zestaw damskich cieni do powiek. Różne kolory zestawów słuchawkowych pozwalają też na indywidualny dobór pod kolor oczu, czy makijażu przyszłej właścicielki.

 

Przejdźmy teraz do smartfonów. Niezmiennie bardzo popularnością cieszą się iPhone serii 6 i 7, mimo wysokiej ceny. Popularne są także smartfony Huawei, które jakością dorównują telefonom marek LG czy HTC i podbijają europejski rynek. Jakość tych smartfony jest bardzo dobra, a cena na ogół wynosi o 30-40% mniej niż innych wiodących marek. Wybierając telefon komórkowy, warto pamiętać że oprócz marki i funkcjonalności, istotny jest też dostęp do markowych akcesoriów i serwisu.

 

Nowoczesny i dynamiczny mężczyzna powinien zwrócić uwagę na smartwatch. Są to elektroniczne odpowiedniki tradycyjnych zegarków, z tym że praktyczne, w nowoczesnym wzornictwie firm takich jak Samsung czy Apple. Popularne są też modele w drewnianej obudowie. Smartwatch może być wszechstronnie wykorzystany – można nim robić zdjęcia, odczytywać smsy, sprawdzać maila, a nawet prowadzić rozmowy. Bateria wytrzymuje aż 4 dni a sama ładowarka jest indukcyjna. Istnieje także cała gama tych urządzeń dedykowana kobietom.

 

A co dla dzieci? Szeroka gama tabletów, marek Apple, Samsung, Lenovo. Zastosowanie tych urządzeń jest bardzo szerokie. Służą dziecim do nauki, zabawy, korzystania z internetu i zdobywania dzięki temu nowej wiedzy.

Tomasz Wojciechowski

 

Wymienione produkty znaleźć można w sklepie 4Mobile przy ul. Zwycięstwa 80 (vis a vis Ratusza), oraz w salonie LEO przy ul. Bohaterów Warszawy 2 (Hala Kupiecka) w Koszalinie.

4mobilezyczenia

Registration disabled