O sukcesji w firmach rodzinnych

Fundacja Instytut Biznesu Rodzinnego zaprasza na spotkanie poświęcone prowadzeniu firm rodzinnych i tematowi sukcesji, czyli prowadzenia biznesu pokolenie po pokoleniu.  Spotkanie to jest bezpłatne, odbędzie się 26 sierpnia w hotelu Baltic Plaza w Kołobrzegu. Marki przynoszące dumę i prestiż w większości regionów Polski, to firmy i ludzie, którzy najczęściej tworzą przedsiębiorstwo rodzinne, a zbliżająca się nieuchronnie I fala procesów sukcesyjnych, może przynieść negatywne skutki w strukturze własności polskich firm, jeżeli do tego procesu odpowiednio się nie przygotujemy.

(Jak pokazują doświadczenia z krajów o dłuższej niż Polska tradycji przedsiębiorczości rodzinnej jak np. Niemcy, Francja czy Szwajcaria, tylko 30% Firm Rodzinnych dotrwa do drugiego pokolenia, a niespełna 10% do trzeciego) Pozwólmy, by polskie firmy mogły się na ten trudny czas swojego cyklu życia odpowiednio przygotować.

Wieczór ze strategiami Firm Rodzinnych w Kołobrzegu będzie prowadzony przez światowej klasy eksperta ds. strategii i sukcesji rodzimych biznesów – dr Adriannę Lewandowską. Więcej o spotkaniu pod tym linkiem.

 

 

 

 
Registration disabled