Odjazdowy jubileusz

Dokładnie w dniu 1 lipca, 9 lat temu rozpoczęła swoją działalność koszalińska firma „U Piotra”, działająca na trudnym rynku sprzedaży produktów z branży sanitarno- hydraulicznej. Była więc okazja, by co prawda, przy akompaniamencie ulewnego deszczu i błyskawic, w siedzibie firmy odbyło się huczne świętowanie. Nie zabrakło tortu i życzeń od wielu przyjaciół i partnerów firmy.

Jubileusz był także okazją do tego, aby swój debiut miała Mobilna Akademia Instalatora, nowe i bardzo ciekawe rozwiązanie oferowane przez sianowską firmę Arka. To uznany w kraju producent armatury sanitarnej, zaworów, pomp i systemów ogrzewania podłogowego. Marki takie jak Duro, Calido czy Circula znane są bardzo wielu instalatorom w Polsce.

Wzajemne wsparcie

Nadmienić jednak trzeba, że Arka to również główny partner handlowy firmy „U Piotra”, a obie firmy darzą się biznesową przyjaźnią. Nic zatem dziwnego, że swój pierwszy odjazd furgonetka, będąca tak naprawdę mobilnym laboratorium z logiem Arki, „zaliczyła” właśnie przy okazji rocznicy powstania firmy Piotra Rezmera. Niebawem nowoczesne auto rusza w objazd po kraju, by odwiedzić współpracujących z Arką instalatorów, zaprezentować ciekawe rozwiązania stałym klientom. Będą spotkania, prezentacje przy kawie i rozmowy.

Czym jest dokładnie Mobilna Akademia Instalatora? To możliwość zapoznania się na żywo z wybranymi – działającymi elementami instalacji. – Nasz Doradca Techniczny będzie mógł na przykład wspólnie z Instalatorem wyregulować zawór trójdrogowy, dokonać nastaw pompy obiegowej, zaprogramować automatykę ogrzewania podłogowego czy sprawdzić przepływ zaworu zwrotnego. To dobra okazja by przetestować nasze rozwiązania w praktyce, zadać pytania, poznać szczegóły.– wyjaśnia współwłaściciel Arki, Andrzej Pawłowski.- Rozkład trasy już niebawem pojawi się na specjalnej stronie internetowej: mobilnaakademiainstalatora.pl

Jak Arka ocenia współpracę z przedsiębiorstwem Piotra Rezmera? Zapewne, pojawiło się wiele współnych wspomnień. –Te dziewięć lat szybko zleciało. Cieszymy się, że możemy wspierać firmę „U Piotra”, że jej właściciel stawia na jakość produktów i obsługi klienta, na fachowość i doradztwo. Rynek jest trudny, lecz sądzę że przed nami jeszcze niejeden jubileusz.- powiedział na spotkaniu Andrzej Pawłowski. Natomiast swojego wzruszenia nie krył Piotr Rezmer, który przyznał że owe dziewięć lat istnienia nie zawsze były łatwym czasem. Firma nie zamierza jednak zrezygnować z rozwoju, co widać patrząc na nowo tworzącą się ekspozycję z armaturą łazienkową, bateriami i elementami wyposażenia.- Nasz salon pozostanie miejscem, gdzie zarówno wykonawca, jak też i klient detaliczny znajdzie coś dla siebie. Nie jesteśmy typowym marketem, sklepem, czy hurtownią instalacyjną. Firma od początku działalności nastawiona była na kompleksowość usług, doradztwo techniczne, sprzedaż, serwis i obsługę posprzedażową. Zależy nam na zadowoleniu klientów, na ich zaufaniu. To dla nas bardzo ważne.-wyjaśniał właściciel.

Dziewięć lat- to niemało w życiu człowieka, jak i firmy. Tym bardziej, gdy zauważymy w jak trudnych i niestabilnych czasach przyszło nam dziś żyć. Dlatego takie jubileusze cieszą i życzymy aby było ich jak najwięcej. Mobilnej Akademii Instalatora zaś- szerokiej drogi!

Tomasz Wojciechowski

Registration disabled