Przeczytaj koniecznie!

Czy lubisz borówki amerykańskie? To nie tylko smaczne owoce, ale również źródło witamin, wspomagające walkę z nadciśnieniem i zapobiegające nowotworom. Plantacja borówki amerykańskiej należąca do firmy Polana sp.z o.o. znajduje się między innymi w miejscowości Żelimucha koło Białogardu i to właśnie tam potrzeba rąk do pracy.

A konkretnie, do pracy sezonowej, przy zbiorze owoców. Ktoś powie zaraz, że nie jest to szczytem jego marzeń. Ale wystarczy porównać tą pracę z inną pracą w sezonie, by okazało się, że się to opłaca. Dlaczego?

Po pierwsze: to zajęcie w systemie akordowym, więc przy systematycznej pracy możesz zarobić od 100 do 300 zł dziennie na rękę. Wystarczy pomnożyć to przez ilość dni pracujących w miesiącu, by wyszła ładna kwota. To chyba lepsze rozwiązanie, niż dźwiganie ciężkich toreb na plazy, albo czekanie na klienta przy obsłudze straganu? I uwaga- można podjąć pracę już od 16 roku życia.

Po drugie: nie tylko pieniądze. Oczywiście, są ważne- po to się pracuje, by je mieć. Ale dobrze, jeśli pracodawca zapewnia bezpłatny transport oraz ciepły posiłek. Pracując przy zbiorze borówek dla tej konkretnej firmy, masz to zapewnione. Zapewniamy też opaleniznę, miłą atmosferę i przyjazny zespół.

Po trzecie: Polana Sp. z o.o. to firma w pełni odpowiedzialna za pracowników i wypłacalna. A to oznacza, że pracujesz legalnie, masz opłacone wszystkie świadczenia oraz ZUS. Dla wielu nie ma to znaczenia, bo wolą pracować “na czarno”. Tylko co, jeśli zdarzy się jakiś przykry wypadek, podczas pracy, lub ktoś nie wypłaci Ci należnego wynagrodzenia? Sprytny “prywaciarz” rozłoży ręce, a z problemem zostaniesz sam.

Czy warto tam pracować? Spróbuj, przekonaj się. Chyba lepiej mieć swoje pieniądze, zarobione własnym wysiłkiem, niż marnować czas nic nie robiąc. Poza tym, za wypłatę można sprawić też przyjemność sobie, lub bliskiej osobie, a okazji na pewno nie brakuje.

Więc nie czekaj, pracuj u nas! Zajrzyj tutaj: www.zapisy.polanafruit.pl

Registration disabled