Smartfon podczas wakacji. Czyli co zrobić, żeby przygotować odpowiednio telefon do podróży?

smartfon wakacjeLato kojarzy nam się nieodłącznie z podróżami, oraz miłym spędzaniem wolnych od pracy chwil, podczas których nie rozstajemy się z naszymi smartfonami. To dzięki nim przecież możemy utrwalić piękny widok, nagrać koncert ulubionego zespołu, czy po prostu zadzwonić do znajomych, lub rodziny żeby podzielić się wrażeniami.

W jakie akcesoria do telefonu powinniśmy zaopatrzyć się, zanim wyruszymy na spotkanie z wakacyjną przygodą? Oto kilka rad dla wszystkich miłośników telefonów i markowych akcesoriów do nich:

• Najważniejszy jest wybór odpowiedniego zabezpieczenia dla naszego urządzenia, gdzie szkło hartowane i etui to absolutna podstawa! Warto pomyśleć też o kupnie wytrzymałej obudowy, której niestraszne są nawet ekstremalne warunki.

 STILGUT szklo hartowane
• Jeśli jednak zdarzy nam się drobny wypadek, a telefon woła o pomoc: DON’T PANIC! Fachowcy z autoryzowanych serwisów na pewno zdziałają cuda i przywrócą go do życia.

UAG Samsung Galaxy S10

• Kolejną niezbędną rzeczą w podróży jest oczywiście power bank. Jeśli chcemy uniknąć sytuacji, w których nasz telefon pokazuje komunikat o niskim poziomie baterii w najmniej odpowiednim momencie, power bank to doskonały wybór. Dzięki niemu, można naładować telefon w każdym miejscu, bez konieczności szukania źródła prądu. Wygodne, prawda?

YENKEE Power Bank
• Selfie stick, czyli nieodłączny kompan do robienia perfekcyjnych zdjęć, pomagający uchwycić najpiękniejsze momenty z odpowiedniej perspektywy i do tego wygodnie. Bez niego nie możemy się po prostu obejść, bo jak inaczej zrobić sobie wymarzone selfie z grupą przyjaciół, czy rodziną?

YENKEE Uchwyt do selfie
• A skoro już o zdjęciach mowa, to dodatkowa karta pamięci jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które wierzą w to, że pośród tysiąca zrobionych aparatem w smartfonie zdjęć, na pewno znajduje się to jedno na milion – idealne ujęcie!

SAMSUNG karta pamieci
• Większość z nas nie wyobraża sobie jakiejkolwiek podróży bez ulubionej muzyki, dlatego dobrej jakości słuchawki, które pozwolą w pełni rozkoszować się nią, to nieodzowny jej towarzysz. Na koniec, wspomnimy o praktycznych aplikacjach, które umożliwiają lokalizację naszego smartfona. Są one bardzo pomocne, zwłaszcza wtedy gdy nasz telefon został skradziony, lub kiedy po prostu nie możemy go znaleźć. Dzięki takiej aplikacji, zawsze namierzymy zgubę bez tracenia czasu!

YENKEE Sluchawki

Wszystkie te akcesoria, o których mowa w artykule znajdziecie oczywiście w sklepie internetowym leosklep.pl, a także w salonach LEO i partnerów na terenie całej Polski.

https://leosklep.pl/ 

Social media LEO:
https://www.facebook.com/LeoKoszalin/ 
https://www.instagram.com/leo_koszalin/ 

Registration disabled