Sylwester 2022- czas zabawy i przebrań!

Ledwo zdążyliśmy obchodzić Boże Narodzenie, a już za progiem czeka nas Nowy Rok. Ze względu na wciąż panującą pandemię COVID-19 zapewne wielu z nas spędzi przysłowiowego Sylwestra na „domówce”, z lampką szampana i przy rytmach ulubionej muzyki. Nie oznacza to jednak, że musi być szaro i bezbarwnie ,w czym pomoże oferta salonu Party Pro.

Znajdziemy tam różne przebrania, gadżety, efektowne balony i mnóstwo innych inspiracji, które można podziwiać w koszalińskim sklepie. Można skorzystać tez np. z usług nadmuchiwania balonów helem. Ale Party Pro to również oferta online, zakupów można dokonać bez wychodzenia z domu. Oto, co proponują nam eksperci z tej firmy- to oczywiście jedynie wycinek ogromnej oferty.

Przebrania

Może warto Nowy Rok powitać w stroju gangstera, lub kobiety z lat 20 ubiegłego stulecia? Pomogą w tym odpowiednie zestawy. Zestaw dla pań to stylowe boa, opaska z piórem Charlestone, perły i oczywiście – cygaretka z białym ustnikiem i chromowaną końcówką. Panowie mogą zmienić się w gangstera epoki Ala Capone, dzięki stylowemu kapeluszowi, szelkom w rozmiarze uniwersalnym oraz imitacji cygara. Więc impreza w stylu dawnej epoki? czemu nie!

Dekoracje

Dekoracje, to oczywiście różnego rodzaju balony, konfetti i dodatki. Na przykład zestaw balonów foliowych tworzących napis NOWY ROK. Idealne do dekoracji podczas Sylwestra, by jeszcze lepiej przywitać Nowy Rok. Balony przeznaczone do napełnienia powietrzem. Po napełnieniu helem nie będą się unosić. Każda litera to osobny balon. Wysokość pojedynczego balonika: 35 cm Kolor: złoty.

Inna propozycja to złoty zestaw balonów foliowych tworzących liczbę 2022. Idealne do dekoracji podczas Sylwestra, by jeszcze lepiej przywitać Nowy Rok. Każdy balon to osobna cyfra.

Dla miłośników ciekawych efektów wizualnych polecamy zestaw 30 szt. balonów czarnych oraz złotych z konfetti. To obowiązkowy element dekoracji podczas przyjęcia z okazji Sylwestra, urodzin czy różnego rodzaju zabaw. Klasyczne balony sprawią, że wystrój sali będzie się prezentować niezwykle uroczyście. Ten kapitalny, subtelny drobiazg idealnie podkreśli wagę tego wyjątkowego dnia. Idealnym uzupełnieniem czarnych i złotych balonów są balony ze złotym konfetti. Balony są bardzo wysokiej jakości. Idealne do dmuchania powietrzem i helem. Wykonane z naturalnego lateksu kauczukowego.

Ale można też inaczej- połączyć w jednym zestawie balony z napisem, uzupełnione balonami w kolorach czarnym, złotym i konfetti. Taki Zestaw Sylwestrowy doda blasku imprezie i uczyni wieczór wyjątkowym. Baner z napisem „Happy New Year”, balony foliowe tworzące napis SYLWESTER oraz 2022, złote, czarne oraz balony przezroczyste ze złotym konfetti, balony czarne ze złotym nadrukiem „Happy New Year” to wszystko czego potrzeba do stworzenia dekoracji podczas tej szalonej nocy. Całość tworzy piękny zestaw Sylwestrowy.

A może zestaw balonów o niecodziennych kształtach, przypominających gwiazdę? W końcu to Nowy Rok, warto więc zadbać o gwiazdy w swoim otoczeniu. Zestaw 9 różnokolorowych balonów to zagwarantuje. Balony są idealne do napełnienia helem lub powietrzem. Po napełnieniu helem będą się przepięknie unosić dzięki swojej wielkości. Balony lateksowe, są aż 14 calowe!

Kolejna propozycja to zestaw z kolorowymi balonami, banerem noworocznym oraz zimnymi ogniami. Ta impreza może zaiskrzyć! Złoto – srebrno- czarne kolory to obowiązkowy element dekoracji podczas przyjęcia z okazji powitania Nowego Roku. Baner noworoczny, złote, czarne oraz balony przezroczyste ze srebrnym konfetti, balony czarne ze złotym nadrukiem, zimne ognie to wszystko czego potrzeba do stworzenia dekoracji podczas tej jedynej nocy.

Co jest jeszcze nieodłącznym elementem powitania Nowego Roku? Szampan i czarne, eleganckie tło do pamiątkowych zdjęć. Zestaw balonów ( w tym jeden w kształcie butelki szampana) wraz z kurtyną do zdjęć to dobry wybór dla osób ceniących różnorodność. Opakowanie zawiera: baner Sylwester, balony foliowe tworzące liczbę 2022, balony lateksowe czarne – 10 szt., balony lateksowe złote – 10 szt., balony lateksowe ze złotym konfetti – 8 szt., balony czarne ze złotym nadrukiem – 4 szt., balony foliowe w kształcie gwiazdki – 2 szt., balon foliowy w kształcie butelki szampana – 1 szt., oraz kurtynę do zdjęć – 1szt.

Na koniec warto zaopatrzyć się w zestaw Party dla 6 osób- talerzyki, kubeczki i złote czapeczki, gwizdki.

Taki zestaw imprezowy to niezbędny element dekoracji podczas każdej zabawy, idealnie sprawdzi się podczas: urodzin, imienin, sylwestra, rocznic, domówek, wesel, osiemnastek, chrzcin, baby shower, wieczorów kawalerskich i panieńskich. Złote kolory to barwy które pasują do każdej okazji, a wszystko w metalicznych odcieniach, co jeszcze bardziej doda blasku podczas Twojej imprezy.

Registration disabled