Sześć lat wiarygodności i zaufania

DSC03404Niektórzy marzą o tym, by trafić „szóstkę w totka”. Cyfra ta w numerologii oznacza stworzenie czegoś nowego i jest symbolem symetrii i równowagi. Dla Piotra Rezmera, , szóstka na pewno jest szczęśliwa. Dokładnie 6 lat temu otworzył firmę „U Piotra” zajmującą się sprzedażą artykułów z branży sanitarno- instalacyjnej. Jak sam twierdzi, jego salon jest miejscem, gdzie zarówno wykonawca, jak też i klient detaliczny znajdzie coś dla siebie.- Nie jesteśmy typowym marketem, sklepem, czy hurtownią instalacyjną. Firma od początku działalności nastawiona była na kompleksowość usług, sprzedaż, projektowanie, doradztwo techniczne i obsługę posprzedażową. Zależy nam na zadowoleniu klientów, na ich zaufaniu. To dla nas bardzo ważne i ni e osiąga się tego w jeden miesiąc, czy rok.-wyjaśnia właściciel.

Firma „U Piotra” jest na pewno miejscem ukierunkowanym na ścisłą współpracę z wykonawcami i instalatorami. W swojej ofercie ma produkty europejskich producentów: DeDietrich, Beretta, Grundfos, Hansgrohe, Sanha, Rettig Heating, Tucai, Sobime i wielu innych. Jest tam także miejsce dla polskich producentów, takich jak Kospel, czy sianowska firma ARKA, której zawory i serie baterii łazienkowych i kuchennych są znane i cenione przez klientów.

56236103 1051052775086546 6583693378775416832 n

Gdy wchodzimy do firmy, nie widać na pierwszy rzut oka jak wielka ilość dostępnych produktów kryje się w przepastnych powierzchniach magazynowych. Nie oznacza to, że ładnie wyeksponowany asortyment nie kusi klienta i zachęca do zakupów, a fachowa pomoc i doradztwo pracowników jeszcze w tym pomaga.

DSC04037

Ale dopiero na zapleczu, w nowej i powiększonej przestrzeni magazynowej, obejmującej blisko 450m2 powierzchni, gdy widzi się wysokie regały i stosy kartonów, sięgających pod sufit, można znaleźć potwierdzeni tego, jak dużo produktów jest tu sprzedawanych. A ich przekrój jest naprawdę ogromny. – Nie stosujemy filozofii sprzedaży polegającej na tym, by za wszelką cenę nakłonić klienta do zakupu, wcisnąć coś, co mu będzie niepotrzebne. Klient powinien być świadomy tego, że za jakością i ceną idzie w parze serwis, dostępność części, niezawodność. Jeśli nasz klient nie będzie miał do nas zaufania, wówczas nie będzie to dobrze działać– wyjaśnia Piotr Rezmer.- Staramy się by nasz asortyment spełniał wymagania i oczekiwania naszych klientów. Nasi pracownicy wiedzą doskonale że każdy klient to indywidualna sprzedaż, osobne oczekiwania. Przydaje się także nasza fachowa pomoc, gdy przyjdzie ktoś, kto na przykład chciałby zakupić część instalacji kanalizacyjnej, grzewczej, a nie bardzo wie jaki model wybrać, lub jak to zamontować.

DSC03930

Salon „U Piotra” to doskonałe miejsce dla osób, które myślą o remoncie domu, lub są w trakcie jego budowy, a szukają porady i dobrej jakości towaru. Większość asortymentu dostępna jest od zaraz. Klienci znajdą więc urządzenia do uzdatniania wody, pompy ciepła, systemy solarne, kotły, grzejniki, baterie, kształtki, zawory termostatyczne, węże przyłączeniowe oraz części naprawcze do baterii.

DSC03460aU nas każdy znajdzie coś dla siebie, a w ofercie mamy także transport, oraz szereg innych usług, takich jak projektowanie. Przy dobrej kawie klient może powiedzieć o swoich oczekiwaniach, problemach, a my postaramy się pomóc. Taka jest nasza rola i po to jesteśmy. Sporo osób jest naszymi stałymi bywalcami, co cieszy– zapewnia Piotr Rezmer.

Czy to przechwałki na wyrost i autoreklama? Raczej nie, czego potwierdzeniem są liczne rekomendacje od partnerów handlowych firmy. – Firma U Piotra to przede wszystkim ludzie. Cieszę się , że podejmując współpracę poznałam zespół z którym mam bardzo dobry kontakt i przyjazne relacje. Piotr Rezmera prężnie rozwija swoją firmę w branży sanitarno-grzewczej. Przy tak dużej konkurencji jaka jest na rynku koszalińskim podziwiam go za to że ma grupę stałych klientów. Skład w firmie od lat się nie zmienił co sugeruje że w firmie panuje ciepła i przyjazna atmosfera. Piotr jest zawsze wesoły, uśmiechnięty i życzliwy więc chętnie odwiedzam go będąc w Koszalinie. Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta. Współpraca z nim to wielka przyjemność.- rekomenduje Agnieszka Gajos z firmy Ekoinstal.

 

Swoje „trzy grosze” dorzuca też Andrzej Pawłowski z sianowskiej firmy ARKA- Z firmą U Piotra współpracujemy od sześciu lat, czyli od momentu kiedy powstała. Jesteśmy pod dużym wrażeniem jej dynamicznego rozwoju, jednak nie do końca zaskoczeni, ponieważ wiemy, że właściciel firmy Pan Piotr Rezmer od początku stawiał na jakość zarówno obsługi, jak i oferowanych produktów. Firma współpracuje z szerokim gronem instalatorów, których poleca swoim klientom szukającym rzetelnych wykonawców. Polecam firmę U Piotra jako kompleksowego i fachowego dostawcę w branży instalacji ciepłowniczych i sanitarnych.

Jak już wspomnieliśmy, firma Piotra Rezmera wykonuje także montaż instalacji ciepłowniczych. Jedną z takich realizacji był montaż w budowanych właśnie apartamentowcach w Darłówku. Zleceniodawca robót, znana koszalińska postać w świecie biznesu (Pierwszy prezes Koszalińskiej Izby przemysłowo-Handlowej), Jan Michalik podsumował tą współpracę krótko: – Jestem bardzo zadowolony. Nasze relacje biznesowe trwają od dwóch lat i na pewno mogę firmę „U Piotra” śmiało polecić jako wykonawcę.

A skoro polecają i rekomendują, może warto się skusić?

Tomasz Wojciechowski

Więcj o firmie: tutaj.

Registration disabled