Ta współpraca się opłaca!

avon logo 1024x384Zarabiać pieniądze można dziś nie tylko na etacie. A co, jeśli możemy mieć dodatkowy dochód, pracując jednocześnie w dogodnych godzinach, mając do tego najlepsze kosmetyki w zasięgu ręki? Interesujące, prawda? Taką szansę daje firma AVON- wystarczy zostać konsultantką.

AVON to światowy lider na rynku kosmetycznym, firma która oferuje klientom możliwość najwygodniejszych, bezpośrednich zakupów. Kosmetyków AVON , biżuterii, czy artykułów fashion and home nie znajdziemy w żadnej drogerii. To idealne rozwiązanie dla ludzi zabieganych, zapracowanych- zamówić sobie kosmetyki u konsultantki. Konsultantki zamawiają towar na swoje potrzeby, rodziny, znajomych, ale też dla swoich klientów. Tworzą sobie w ten sposób rynek zbytu i dzięki temu AVON oferuje przystępne ceny, a klienci są zadowoleni. AVON daje bowiem możliwość zarobienia pieniędzy- oczywiście w legalny sposób. Istnieją dwie ścieżki rozwoju- można być Konsultantką i traktować to zajęcie jako dodatkowe, ale można również pracować jako Lider Sprzedaży. (Osoba ta oprócz sprzedaży własnej pozyskuje nowe osoby do sprzedaży i w ten sposób tworzy swój zespół).

avonn1Dlaczego warto zainteresować się współpracą z AVON? Konsultantki AVON to najczęściej panie w wieku 18-30 lat, studentki, lub osoby czynne zawodowo w danych środowiskach. Nie brakuje też Pań w starszym wieku. Łączy je otwartość na inne osoby, fascnacja światem kosmetyków. Ale ważne są także bonusy wynikające ze współpracy.

avonn2Konsultantka AVON może liczyć na korzyści takie jak: rabaty sięgające nawet 40% zniżki na kosmetyki, dostęp do produktów niedostępnych dla zwykłych klientów, oraz szkolenia biznesowe. Ale to nie wszystko. Konsultantki nie płacą oczywiście za koszty przesyłki zamówionych dla klientów produktów. Specjalny program na start pozwala sięgnąc po nagrody wartości ponad 1000 zł. Wystarczy co 3 tygodnie złożyć zamówienie za minimum 200 złotych, oraz nabyć komplet 5 katalogów, by wybrać- w zależności od ilości zamówionych katalogów współpracy- jedną z nagród: zapach męski lub damski, odkurzacz (robot odkurzający) lub elegancką walizkę, robota kuchennego lub smartwatcha, oraz głośnik JBL lub blender. Można więc nie tylko dodatkowo otrzymać pieniądze, robiąc to co się lubi, ale jeszcze przy okazji zyskać! Czy naprawdę warto? Chyba tak, skoro liczba konsultantek AVON rośnie, a wiele z nich jest związanych z firmą już długi okres.

 

Przygoda z niesamowitym światem AVON może zacząć się już dziś! Przyjdź do biura AVON w Koszalinie (ul Zwycięstwa 24b, hotel Gromada, wejście od ul. Kaszubskiej) lub zadzwoń: 605 251 962.

Teresa Bielak Menadżer Avon.

Więcej informacji na temat tego, jak zostać konsultantką AVON:
https://start.avonpolska.pl/avon-menadzer-anna-blazejewska-koszalin

Registration disabled