VECTUS- zero owłosienia w mniej niż 3 minuty….nie tylko dla kobiet!

dermalogica1Okres zbliżających się Świąt, huczne obchodzenie Nowego Roku, oraz bliskość karnawału sprawia, że zarówno panie jak i panowie chcą o siebie zadbać, by wyglądać kwitnąco i zjawiskowo. Aby pozbyć się zbędnego owłosienia, wystarczy od dziś skorzystać z lasera VECTUS. VECTUS to najbardziej zaawansowany na świecie laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia, dostępny już w koszalińskim Instytucie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermalogica. Dlaczego warto poddać się temu zabiegowi? Przede wszystkim ze względu na jakość i bezpieczeństwo. Laser VECTUS to najnowsza i najnowocześniejsza technologia przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia i przebarwień w obrębie skóry. System został opracowany przez naukowców z Harvard University i posiada certyfikat FDA, który potwierdza skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegów.

W medycznym laserze diodowym VECTUS wykorzystano wiele nowatorskich rozwiązań wpływających na jego wyjątkową efektywność kliniczną , bezpieczeństwo, odczucia i komfort pacjenta. Urządzenie wyposażone jest w czytnik SkinTel, który bada poziom aktywnej melaniny w skórze pacjenta i na tej podstawie dobiera indywidualne parametry zabiegu.

Ogromną zaletą jest również fakt, że końcówka zabiegowa w głowicy lasera VECTUS usuwa o 56% więcej włosów niż na przykład mniejsza głowica lasera LightSheer. Zastosowana w VECTUS jednolita wiązka światła na całej powierzchni optycznej, wchodzącej w kontakt ze skórą to ogromna przewaga. Większa jednolitość zmniejsza konieczność nakładania kolejnych okienek, co skutkuje krótszym okresem leczenia.
Skuteczność technologii została potwierdzona certyfikatem FDA.

dermalogicavectusCo wyróżnia laser diodowy Vectus?
Laser medyczny VECTUS jako jedyny na świecie, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Skintel określa poziom melaniny i na podstawie odczytu automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii, bez ryzyka poparzenia. Dzięki temu zabieg jest efektywniejszy i bardzo bezpieczny.

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem również wpływającym na skuteczność zabiegu jest opatentowana technologia Photon Recycling , która polega na ponownym wykorzystaniu światła, w naturalny sposób odbijającego się od skóry. Światło, dzięki wbudowanym w głowicy lustrom, powraca , co powoduje, że impuls światła wykorzystywany jest w stu procentach radykalnie zwiększając efektywność procedury.
Bardzo wysoki komfort zabiegu zapewnia zastosowane w głowicy rozwiązanie Advanced Contact Cooling, które powoduje, że skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji światła. W rezultacie wyczuwalność ciepła w trakcie procedury jest minimalna, a jej komfort znacznie wzrasta.
Laser diodowy VECTUS jest najszybciej pracującym systemem w swojej kategorii. Dzięki zwiększonej końcówce zabiegowej pozwala wykonać depilację dużych powierzchni w zaledwie kilka minut.

 

Jak wygląda zabieg usuwania owłosienia laserem Vectus?
Przed zabiegiem czytnik Skintel przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Określa on poziom melaniny i na podstawie tego odczytu ustawiane są automatycznie indywidualne parametry zabiegu. Pozwala to na wykorzystanie optymalnej energii przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa i wykluczeniu ryzyka poparzenia.

W zależności od obszaru zabiegowego wybierana jest odpowiednia wielkość głowicy. Przy pracy na dużych obszarach np. nogi wykorzystywana jest duża głowica, a na małych typu. wąsik precyzyjna mała głowica.
Głowica przykładana jest do skóry i wysyłany jest impuls światła. Głowica zakończona jest grubą warstwą szkła szafirowego, które ma właściwości chłodzące. W połączeniu z technologią chłodzenia kontaktowego zapewnia komfort pacjenta w trakcie zabiegu.
Zabieg jest bardzo szybki. Dla przykładu usunięcie owłosienia z pleców mężczyzny trwa około 3 minut! Zatem VECTUS to komfort, bezpieczeństwo, szybkość, oraz zadowolenie!

VECTUS – najbardziej zaawansowany na świecie laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia.

Więcej na facebooku, oraz stronie www

dermalogicazyczenia

Registration disabled