Wiosenne studio EMKI

Z okazji pierwszego dnia wiosny Galeria Emka zaprasza do Wiosennego Studia Emki, czyli przestrzeni, w której będzie można poczuć niesamowitą, wiosenną atmosferę, a także zrobić wyjątkowe zdjęcia i wziąć udział w konkursie.

Wiosna zawitała do Koszalina i zajrzała do Galerii Emka, a wraz z nią ruszył kolejny konkurs zdjęciowy, w którym mogą wziąć udział wszyscy klienci galerii. Podobnie jak jesienią, w galerii pojawiła się wyjątkowa, tym razem wiosenna aranżacja, która przez najbliższe tygodnie będzie idealnym tłem do zdjęć, a także miejscem, w którym znajdziecie pierwsze oznaki wiosny.

Wiosenne Studio Emki to nie tylko wyjątkowe miejsce do zdjęć, ale także okazja do wygrania nagród w konkursie. Każdy kto zdecyduje się opublikować zdjęcia wykonane w wiosennej scenerii w Galerii Emka na swoim Instagramie może powalczyć o karty podarunkowe do wybranych salonów a galerii.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

  • należy opublikować na Instagramie kreatywne zdjęcie wykonane w Wiosennym Studiu Emki
  • oznaczyć na zdjęciu profil @galeria.emka
  • i wstawić w opisie hasztag #galeriaemka

Konkurs trwa do 8 kwietnia, a na zwycięzców czekają karty podarunkowe do wybranych salonów w Galerii Emka. Więcej na: https://www.emka.pl/wiosenne-studio-emki

Szczegóły i regulamin na stronie www.emka.pl i na www.instagram.com/galeria.emka

Registration disabled