Wybierz świąteczny prezent na Twoją kieszeń

ideagsmkoszalinOdwiedzając punkt IDEA gsm w Koszalinie w pasażu Millenium można kupić prezenty najbliższym w jednym miejscu – zaoszczędzając czas, którego szczególnie brakuje w okresie przedświątecznym. To nie jedyne co zyskujemy dokonując zakupu w nowo otwartym salonie GSM. Większe zakupy się opłacają – podkreślają pracownicy, którzy wymieniają różne opcje promocji i rabatów dla kupujących. Od rzeczy za symboliczną złotówkę powyżej pewnej kwoty, po nawet i 50% upusty cenowe na wybrane produkty.

Najbardziej uniwersalnym prezentem jest nowe etui. W ich bogatej ofercie znajdują się propozycje dla najmłodszych – kolorowe i z podobiznami bohaterów kreskówek. Nie tylko dadzą dużo radości, ale ochronią i zabezpieczą pierwszy telefon. Zabieganej młodzieży z pewnością przysłuży się Power Bank. Nie pozwoli on na utracenie kontaktu ze światem wirtualnym nawet będąc w autobusie czy na przerwie w szkole. Dostępnychjest kilkanaście modeli głośników Bluetooth, które przydają się cały rok pozwalając słuchać ulubionych utworów w dobrej jakości, wszędzie gdzie chcemy.

20171004 105310Z pewnością najłatwiej znaleźć coś dla zmotoryzowanych. -Każdego z właścicieli aut ucieszy uchwyt: na szybę, do kratki nawiewu, na kokpit lub magnetyczny – wymienia sprzedawca pokazując ekspozycję. Uzupełnieniem tego jest dobra firmowa ładowarka samochodowa. Ponieważ każdy kierowca chciałby uniknąć mandatów – rozwiązaniem jest słuchawka Bluetooth lub zestaw głośnomówiących. Dużą popularnością cieszy się system ostrzegania YANOSIK. Dodatkowo zwiększa on bezpieczeństwo kierującego informując o zdarzeniach na drodze czy pomagać odnaleźć zaparkowane auto. To tylko niektóre z jego zalet.

sklepideagsmwkoszalinie

Od wielu lat sprawdzonym prezentem jest na nawigacja samochodowa. Ułatwi każdy wyjazd i zwiększy komfort podróży nawet doświadczonemu kierowcy. Profesjonalna obsługa doradzi nawet najbardziej wymagającym klientom w dobraniu odpowiedniego sprzętu.

FFF

Dla szukających niedrogich prezentów przygotowano szeroką ofertę akcesoriów GSM, na które stać każdego – kije do selfie, słuchawki, kolorowe i świecące kable USB. Warto pomyśleć o nowym Pendrive czy większej karcie pamięci – wszystko w jednym miejscu i atrakcyjnych cenach.

Registration disabled